3,0 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Leonarda Bujnowicz Mirmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Leonarda Bujnowicz Mirmed

Nasza placówka systematycznie poszerzała swoją ofertę, dzięki czemu dziś posiadamy szeroki zakres usług i świadczeń medycznych. Przychodnia Mirmed oferuje pacjentom pomoc w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Długoterminowej Opieki Pielęgniarskiej, kompleksowych badań diagnostycznych (USG, diagnostyka laboratoryjna, a także badań kolposkopii, uroflowmetrii, histeroskopii czy cytologii).

Udzielamy pacjentom porad w ramach specjalistycznych poradni: Chirurgicznej, Urologicznej, Neurologicznej oraz Ortopedycznej i Ginekologiczno-Położniczej. Nasi lekarze wykonują zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia oraz w trybie pobytu szpitalnego w zakresie urologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz ginekologii i położnictwa. Stawiamy nacisk na innowacyjne małoinwazyjne procedury zabiegowe zapewniające pacjentom szybszy powrót do pełnej sprawności.

W naszej przychodni można wykonać badania w ramach Medycyny Pracy, a także odbyć wizytę kontrolną lub leczniczą w Poradni Stomatologicznej, w której podejmujemy się leczenia zachowawczego, wykonujemy zabiegi protetyczne, chirurgii stomatologicznej oraz procedury z zakresu szeroko rozumianej profilaktyki.

Prowadzimy kompleksową opiekę nad kobietami ciężarnymi w ramach edukacji przedporodowej, szkoły rodzenia oraz opieki patronażowej dla młodych matek.

Dokładną ofertę medyczną naszej placówki znajdą Państwo w poniższym cenniku: