4,7 / 5  - 1656 ocen »
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed dr n. med. Andrzej Lekstan (chirurg ogólny, chirurg naczyniowy) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed Aparatura, sprzęt zabiegowy Lexmed Aparatura, sprzęt zabiegowy Lexmed Wyposażenie Lexmed Lexmed - logo

Informacje ogólne o Lexmed

Właścicielem katowickiego gabinetu Lexmed jest dr n. med. Andrzej Lekstan, chirurg ogólny z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest posiadaczem licznych certyfikatów uzyskanych na specjalistycznych szkoleniach medycznych organizowanych w Polsce i za granicą. Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego.

W ofercie gabinetu Lexmed znajdują się zabiegi chirurgiczne oraz nieinwazyjne leczenie chorób żył (żylaki, pajączki, owrzodzenia żylne kończyn dolnych). Doktor Lekstan przeprowadza leczenie laserowe (EVLT), stosuje skleroterapię i elektrokoagulację, a u pacjentów borykających się z owrzodzeniami – procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego (PRP).

Gabinet dysponuje nowoczesną aparaturą ultrasonograficzną (Mindray M5). Za jej pomocą doktor Lekstan przeprowadza diagnostykę obrazową narządów jamy brzusznej i miednicy, piersi, tarczycy oraz innych. Wykonuje badania dopplerowskie tętnic i żył, a także biopsje i punkcje pod kontrolą USG. Ponadto zajmuje się oceną grubości tkanki tłuszczowej. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą również badania USG wykonywane w domu pacjenta.

Pacjenci Lexmedu mogą poddać się zabiegowi usunięcia zmiany skórnej przy zastosowaniu metody klasycznej (chirurgicznej, z użyciem skalpela), elektrokoagulacji oraz laseroterapii. W gabinecie wykonuje się również plastykę przepuklin oraz zabiegi usunięcia zmian w obrębie sutka. Wszystkie procedury są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Lekstan zajmuje się poradnictwem w ramach kilku dziedzin medycyny. Prowadzi konsultacje lekarskie w zakresie chorób układu pokarmowego (m.in. żołądka i dwunastnicy), schorzeń jelit, wątroby i trzustki. Kwalifikuje chorych do zabiegów jejunostomii, PGE oraz operacji bariatrycznych. Konsultuje pacjentów z problemami wymagającymi pomocy z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ponadto przeprowadza wizyty domowe w ramach opieki pooperacyjnej, zaopatrywania odleżyn oraz konsultacji chirurgicznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetu Lexmed.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet dysponuje nowoczesną aparaturą diagnostyczną i zabiegową. Wykorzystywane w trakcie leczenia urządzenia spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Do wyposażenia Lexmedu należy, między innymi:

  • Laser diodowy – zaliczany do trzeciej generacji urządzeń laserowych aparat niemieckiej firmy A.R.C. Laser. To wielofunkcyjne urządzenie znakomicie sprawdzające się zarówno we flebologii, jak i w dermatologii, w tym w usuwaniu zmian skórnych oraz leczeniu grzybicy paznokci.

  • Przenośny aparat ultrasonograficzny Mindray M5 – uniwersalne urządzenie służące do diagnostyki obrazowej narządów jamy brzusznej, piersi, tarczycy i innych. Za jego pomocą można wykonywać, między innymi, badania dopplerowskie żył i tętnic. Urządzenie jest wykorzystywane do diagnostyki prowadzonej w domach pacjentów.

  • Urządzenie do diatermii – aparat służący do podgrzewania tkanek, a następnie poddawania ich oddziaływaniu pola elektromagnetycznego. Jest wykorzystywany w procedurach z zakresu flebologii, a także przy usuwaniu zmian skórnych zamiast skalpela. Znacznie ogranicza krwawienie podczas zabiegów. Umożliwia bezszwowe usuwanie znamion.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Lexmed znajduje się w dogodnym komunikacyjnie miejscu Katowic. Oferuje Państwu profesjonalne usługi oraz troskliwą opiekę medyczną z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przy wszystkich zabiegach stosuje się jednorazowe narzędzia chirurgiczne oraz jednorazowy sprzęt, a pacjenci są poddawani znieczuleniu miejscowemu.

W ofercie gabinetu znajdują się wizyty domowe, w tym możliwość przeprowadzenia badania USG w domu chorego.

Pacjenci mogą płacić za zabiegi gotówką bądź kartą. Mogą także skorzystać z możliwości kredytu na usługi medyczne wykonywane w gabinecie.

W pobliżu gabinetu znajduje się wiele miejsc parkingowych, z których mogą skorzystać zmotoryzowani pacjenci.

Osiągnięcia i certyfikaty Lexmed

Pacjenci doktora Lekstana doceniają jego wiedzę i umiejętności, dzięki czemu gabinet Lexmed od lat cieszy się ich dobrą opinią i zaufaniem. Doktor systematycznie bierze udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach poświęconych, między innymi, tematyce diagnostyki ultrasonograficznej oraz nowoczesnym metodom chirurgicznym. Jest regularnym uczestnikiem szkoleń organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Potwierdzeniem nieustającej chęci zgłębiania wiedzy i doskonalenia się specjalisty są liczne posiadane przez niego certyfikaty. Doktor Lekstan jest również laureatem wielu nagród naukowych.

Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed Gabinet Lexmed