ocena 4.7 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
16:00 - 19:30
wtorek
16:00 - 21:00
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinet Lexmed oferuje konsultacje lekarskie z zakresu chorób przewodu pokarmowego, chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Kierujący nim specjalista, dr n. med. Andrzej Lekstan, zajmuje się oceną stanu odżywienia, kwalifikuje pacjentów do wykonania zabiegów PEG, jejunostomii. Przeprowadza wizyty domowe w ramach konsultacji chirurgicznych i opieki pooperacyjnej.

Leczy żylaki kończyn dolnych, a także zamyka naczynia krwionośne. Stosuje metodę laserową (EVLT), miniflebektomię i skleroterapię (z użyciem preparatu Aetoxysclerol) oraz przeprowadza klasyczny zabieg chirurgiczny, czyli tzw. stripping. Zajmuje się również małoinwazyjnym leczeniem owrzodzeń żylnych w obrębie kończyn dolnych za pomocą osocza bogatopłytkowego (PRP).

Usuwa zmiany skórne (w tym znamiona, tłuszczaki, włókniaki i brodawki) poprzez elektrokoagulację, laser oraz klasyczne metody chirurgiczne. Światło lasera stosuje również w leczeniu grzybicy paznokci.

W ofercie gabinetu doktora znajdują się zabiegi korekcji blizn, procedury usunięcia łagodnych zmian sutka oraz plastyka przepuklin.

Specjalista prowadzi diagnostykę obrazową za pomocą aparatu ultrasonograficznego Mindray M5. Oferuje USG piersi, narządów jamy brzusznej i miednicy, tarczycy oraz węzłów chłonnych. Wykonuje badania USG Doppler tętnic oraz żył szyjnych, kręgowych, kończyn dolnych i górnych oraz naczyń jamy brzusznej. Pod kontrolą aparatu ultrasonograficznego przeprowadza biopsje zmian w obrębie m.in. piersi i tarczycy.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Lexmed w Katowicach.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Lexmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska