ocena 4.7 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
16:00 - 19:30
wtorek
16:00 - 21:00
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Lexmed

Założycielem gabinetu Lexmed jest dr n. med. Andrzej Lekstan, specjalista chirurgii ogólnej. Zajmuje się leczeniem chorób przewodu pokarmowego (szczególnie schorzeń trzustki). W polu jego zainteresowań znajdują się choroby sutka i naczyń, które mogą być leczone chirurgicznie, a także problemy pacjentów z niedożywieniem.

Doktor Lekstan to lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i kursach, w trakcie których aktualizuje i pogłębia swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych technik leczenia.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska