r

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Licówka pełnoceramiczna Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Współczesna stomatologia stara się być jak najmniej inwazyjna. Jeśli to tylko możliwe, zachowuje się własny ząb pacjenta, odbudowując go i przywracając mu piękny wygląd. Bardzo pomocne są przy tym licówki pełnoceramiczne.

Od pozostałych licówek odróżnia je cena, ale także – a raczej przede wszystkim – nieporównywalna estetyka i trwałość. Dzięki tym cieniutkim nakładkom na zęby (0,5-1 mm grubości) można znacznie poprawić wygląd zębów, zwłaszcza przednich. Stomatolodzy wykorzystują je w celu zlikwidowania przerw między zębami, poprawienia kształtu i ustawienia zębów. Mocowanie nowoczesnych licówek nie wymaga wcześniejszego szlifowania zębów, więc jest nie tylko bezbolesne, ale dużo szybsze.

Szybkie zabiegi dzięki nowoczesnej technologii

Nie sposób zaprzeczyć, że wśród kilku miast szczycących się renomowanymi klinikami zdecydowanie przoduje Warszawa. Pracują tu lekarze, którzy przeszli zagraniczne szkolenia i poznane podczas nich techniki wdrożyli w swoich gabinetach. Operują na nowoczesnym sprzęcie i znają procedury minimalizujące czas spędzony przez pacjenta w gabinecie.

Jedna z najnowocześniejszych klinik w Warszawie, Dental Excellence, stosuje niezwykle zaawansowane technologie. Pacjenci mogą w niej założyć licówki pełnoceramiczne, lekarze stosują także wkłady i nakłady ceramiczne (inlay i onlay) oraz korony na podbudowie z cyrkonu. Zespół specjalistów kliniki składa się z samych profesjonalistów, wśród których jest dr med. Beata Misztal-Dethloff i lek. stom. Jacek Woszczyk.

Kolejną kliniką jest ośrodek RS Dental. W zależności od oczekiwań pacjenta stosowane są w nim różnego typu materiały kompozytowe, w tym licówki i korony pełnoceramiczne. Zabiegi przeprowadza dr Janusz Sołowiej, absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w protetyce i implantologii już od 2003 roku, uczestnicząc w tym czasie w wielu kursach z zakresu stomatologii estetycznej.

Lek. dent. Karolina Różycka (OptimDent, Warszawa Śródmieście) prowadzi nowoczesny gabinet stomatologiczny, kontynuując w ten sposób rodzinną tradycję. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, a w swoim ośrodku zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i odbudową estetyczną. Oprócz niej poprawą estetyki uśmiechu pacjentów za pomocą licówek pełnoceramicznych (i nie tylko) zajmuje się również lek. dent. Anna Brzydło.

Licówki z warszawskiej pracowni - doświadczenie, precyzja, dokładność

Dr Jakub Filipowicz (Stomatologia Mardent) jest doświadczonym protetykiem. Z racji tego, że klinika, w której wykonuje zabiegi, posiada własne laboratorium protetyczne, korzysta z najlepszej jakości materiałów tworzonych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Zespół lekarzy i techników dentystycznych ośrodka ściśle współpracuje ze sobą, konsultując każdy przypadek. Wraz z nim odbudową protetyczną w ośrodku zajmuje się dr Witold Szyfner oraz dr Paweł Kulesza.

Następna placówka to Akademia Zdrowego Uśmiechu Martomedica. Tu również w ofercie znajdziemy licówki pełnoceramiczne. Lekarze kliniki, czyli dr Magdalena Przybysz, dr Marta Ogłaza i dr Dominika Romanik, stosują je w przypadkach rozległych przebarwień oraz starcia zębów. Pomagają także pacjentom ze znacznym niedorozwojem szkliwa.

Lek. stom. Barbara Ziółkowska (Gabinet Stomatologiczny Solo-Dent) bezpłatnie ocenia stan uzębienia i przedstawia możliwości oraz procedury leczenia najbardziej odpowiednie dla pacjenta. Specjalizuje się w protetyce, ale zajmuje się także stomatologią estetyczną. Oprócz licówek wykonuje korony i mosty pełnoceramiczne z cyrkonu i innych materiałów kompozytowych. Oferuje pacjentom nowoczesne, ale rzetelnie sprawdzone materiały znanych producentów.

W klinice Anident stosuje się pełnoceramiczne licówki bez szlifowania zębów. Ich autem jest bardzo mała inwazyjność – nie ingeruje się w tkankę zęba, a jedynie dokładnie go oczyszcza przed pobraniem wycisku. Zabiegi z użyciem licówek wykonuje lek. stom. Irena Owczarek, doświadczony protetyk i kierownik przychodni.

Do Warszawy po piękne zęby

Gabinet zabiegowy w Implant-Art Gabinet zabiegowy w Implant-Art

Wycieczki w celu leczenia zębów stały się bardzo popularne – widać to szczególnie w Warszawie, gdzie pojawia się dużo obcokrajowców. Jeśli porównamy ceny zabiegów w Polsce i za granicą, stanie się zrozumiałe, czemu Niemcy, Skandynawowie czy Brytyjczycy wolą nasze kliniki. Nie tylko oszczędzają pieniądze, mając tak samo dobrą obsługę, ale i przy okazji poznają jedno z ładniejszych polskich miast. A jest tu co zwiedzać – na turystów czeka Muzeum Narodowe, Pałac Kultury i Nauki i Starówka.

Licówka pełnoceramiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 200 zł do 1 700 zł
 • Gliwice od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 2 500 zł do 2 900 zł
 • Łódź od 650 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 2 000 zł
 • Toruń od 1 700 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 1 100 zł
 • Olsztyn od 1 200 zł
 • Szczecin od 1 200 zł
Licówka pełnoceramiczna cena »

Usługa licówka pełnoceramiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa i protetyka stomatologicznego.

Pacjenci szukali zabiegu licówka pełnoceramiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: