Licówki Gdańsk

Chcesz założyć licówki w Gdańsku? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 9 klinik stomatologicznych w Trójmieście, które posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju licówki: kompozytowe, porcelanowe czy ceramiczne. Porównaj cenniki, zobacz profile lekarzy i wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Licówki Gdańsk - informacje

Licówki wydają się kruche, ale cechuje je duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dotyczy to zwłaszcza licówek porcelanowych. Mocuje się je w znieczuleniu miejscowym, najczęściej na przedniej powierzchni zębów (stąd nazwa), by poprawić ich wygląd: zakryć nierówności, pęknięcia czy niepodatne na wybielanie zęby.

Gabinet zabiegowy w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne Gabinet zabiegowy w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne

Gdzie po licówki w Gdańsku?

W położonym w dzielnicy Wrzeszcz Centrum Dentystycznym "Projekt Uśmiech", pacjenci mogą wybierać spośród licówek kompozytowych i porcelanowych. Na konsultację, jak i późniejszy zabieg zapraszają tu: dr n. med. Paulina Bautembach-Koberda, protetyk stomatologiczny, lek. dent. Monika Teślak, stomatolog, oraz lek. dent. Tomasz Minor, stomatolog. Oprócz zakładania licówek, w placówce przeprowadza się szczegółową diagnostykę chorób zębów oraz przyzębia, kompleksowe leczenie zarówno zachowawcze, chirurgiczne oraz implantologiczne.

Licówki porcelanowe w Trójmieście

Przyjmująca w klinice DentiCo (dzielnica Przymorze) lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska, przy wszelkiego rodzaju zmianach kształtów i kolorów zębów wykorzystuje licówki porcelanowe. Przy ich pomocy odtwarza złamane zęby i tuszuje niedoskonałości, natomiast przy większych ubytkach poleca pacjentom korony pełnoceramiczne lub cyrkonowe. Licówki porcelanowe można założyć także w La Este u lek. dent. Marleny Konderak, stomatologa, lekarza medycyny estetycznej i linergistki.

Inne popularne gdańskie placówki, które posiadają w swoich ofertach licówki, to:

 • Anna Dental Clinic (Gdańsk Śródmieście)
 • MEDISS Dental Clinic (Wrzeszcz, Piecki-Migowo)
 • Centrum Stomatologii Estetycznej A. Zabielska (Wrzeszcz)

Pozostałe gdańskie kliniki stomatologiczne

Kadra w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne Kadra w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne

Polecanym gdańskim dentystą jest dr Adam Wolniewicz (Dental Aesthetics), członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE. Specjalista ten współpracuje z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi, dzięki czemu stosowane przez niego licówki ceramiczne i korony pełnoceramiczne są najlepszej jakości. W klinice pracują z nim dr Ilona Wolniewicz oraz dr Żanetta Młyńska.

Lek. stom. Magdalena Szyndler-Targońska (Stomatolog Przymorze) często stosuje licówki porcelanowe. Ów zabieg jest bardzo popularny, ponieważ cechuje go minimalna ingerencja w tkanki twarde – brak bólu, mniejsza potrzeba szlifowania zęba niż przy koronach, a przy tym krótszy czas zabiegu. W gabinecie taką terapią zajmuje się również lek. stom. Ewa Piotrzkowska.

Klinika Stomatologiczna Dental Art Clinic (Wrzeszcz) w ofercie posiada różne rodzaje licówek. Podczas zabiegów specjaliści ośrodka stosują licówki porcelanowe, a także cieńsze od nich licówki typu „no prep", czyli takie, które nie wymagają szlifowania zębów.

Licówki. Cena w Gdańsku

Za licówki kompozytowe w Gdańsku zapłacimy od 200 zł wzwyż. Znacznie droższe są licówki porcelanowe czy ceramiczne - w wielu placówkach jest to koszt rzędu 1800-2000 zł.

Licówki - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 300 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 240 zł do 2 630 zł
 • Warszawa od 270 zł do 2 630 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 200 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 250 zł do 1 700 zł
 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 720 zł do 10 000 zł
 • Lublin od 450 zł do 1 300 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
 • Gdynia od 350 zł do 2 500 zł
Licówki cena »

Usługa licówki w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.