Filtruj wyniki

Licówki Rzeszów - informacje

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

Licówki to szybki sposób poprawy wyglądu uzębienia, który pozwala na szeroki zakres korekcji przy minimalnej ingerencji w tkanki zęba. Zwykle stosuje się około 8 licówek w przednim odcinku łuku zębowego. Cienkie płatki o grubości 0,5-0,75 mm nakleja się na przednie powierzchnie zębów po wcześniejszym doborze ich kształtu i koloru, a oprócz planowanej zmiany wyglądu uzębienia, wskazaniem jest często urazowe odłamania brzegów siecznych, szpary między zębami (diastema), korekta ustawień zębów czy niedorozwój szkliwa. Poza porcelanowymi, gabinety oferują także licówki ceramiczne i pełnoceramiczne oraz akrylowe i kompozytowe.

Licówki w ofercie gabinetów stomatologicznych w Rzeszowie

Licówki w swojej ofercie posiada lek. stom. Piotr Eichberger, specjalista protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej i chirurgii stomatologicznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku posiada kwalifikacje w zakresie protetycznej odbudowy zębów oraz częściowych braków zębowych, a ponadto certyfikowany jest w zakresie estetycznej rekonstrukcji tkanek twardych zębów przednich i bocznych z zastosowaniem nowoczesnych materiałów do wypełnień. W swojej praktyce stosuje m.in. uzupełnienia estetyczne w postaci licówek porcelanowych.

Licówki kompozytowe w zakresie stomatologii zachowawczej oraz w ramach rozwiązań protetycznych – licówki porcelanowe oferuje Prywatny Gabinet Stomatologiczny Krawdent. W tym drugim przypadku, licówki są stałymi uzupełnieniami, które w Gabinecie wykonywane są ze wskazań estetycznych. Procedura wykorzystuje płatki porcelany o grubości 0,4-0,8 mm w indywidualnie dobranym kolorze i kształcie. Protetyczne rozwiązania obejmują ponadto korony/mosty porcelanowe, pełnoceramiczne oraz – najbardziej estetyczne – na tlenku cyrkonu, a wszystkie prace protetyczne wykonywane są we współpracy z Laboratorium Protetyki Stomatologicznej.

Przebarwienia na zębach z użyciem licówek korygują również specjaliści Gabinetu Stomatologicznego  Pro-Familia. Dzięki 0,3-0,5 mm grubości licówek, stosowanych w placówce, możliwe jest maksymalne ograniczenie ingerencji w zdrowe tkanki zęba, a do dyspozycji pacjentów, oprócz licówek porcelanowych, są również licówki kompozytowe. Oprócz estetycznej odbudowy, z użyciem płatków porcelany realizowana jest także korekta położenia zęba w łuku, co pozwala uniknąć leczenia ortodontycznego. Procedura zakładania licówek trwa tu około 3 tygodni i uwzględnia licówki tymczasowe.

Ile kosztują licówki w Rzeszowie i w Dublinie (Irlandia)?

Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia Gabinet zabiegowy w Eurodent Stomatologia

Klinika HappyDental oferuje licówki w cenie 799 € (3 355 zł), co niemal trzykrotnie przewyższa ofertę w Rzeszowie, gdzie licówka porcelanowa kosztuje 1 200 zł.   

Licówki - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 450 zł do 1 800 zł
 • Warszawa od 270 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 250 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 1 800 zł
 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
 • Lublin od 400 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 350 zł do 10 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska