Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszcznoul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

ocena 5.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Licówka kompozytowa od 200 zł
 • Licówka ceramiczna 1 500 zł
 • Konsultacja protetyczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Licówki Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent

Licówki są cienkimi nakładkami, przyklejanymi na przedniej stronie zęba, które pozwalają m.in. na poprawę nieprawidłowego ustawienia zębów oraz na korekcję koloru uzębienia. Wykonane są z porcelany lub kompozytu. Wykorzystuje się je w stomatologii estetycznej. Po założeniu licówek należy zwracać szczególną uwagę na higienę jamy ustnej.

Zabieg nałożenia licówek w Szczecinie

Założyć licówki w Szczecinie może dr n. med. Barbara Galińska, stomatolog. Doświadczenie zdobywała w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej PAM. Od 2000 roku jest stałą uczestniczką zebrań Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Wielokrotnie uczestniczyła również w konferencjach naukowych, organizowanych przez Polską Akademię Nauk. Posiada ona certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia „Licówki i adhezyjne odbudowy pośrednie w odcinku estetycznym”. Uczestniczyła również w kursie praktycznym „Licówki porcelanowe – natura pięknego uśmiechu wg Carlo Zappala”. W pracy stosuje licówki porcelanowe i wykorzystuje je do zamykania diastemy oraz korekcji nieprawidłowości w ustawieniu zębów.

Na złożenie licówek zapisać się można także do lek. stom. Sławomira Kluzka, specjalisty stomatologii ogólnej. Praktyki zawodowe odbył w w King's College Dental Department w Londynie oraz w prestiżowej klinice stomatologii estetycznej Smile Creation. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej. Uczestniczył w seminarium tematycznym w trakcie Międzynarodowej konferencji Quintesensse z zakresu wykonania licówek, błędów w wykonaniu oraz ich zapobieganiu. Licówki ceramiczne stosuje do zmniejszenia lub zlikwidowania przerw między zębami oraz poprawy ich kształtu i koloru. Zabieg przeprowadza w trakcie dwóch wizyt – na pierwszej zbiera cienką warstwę szkliwa, pobiera wyciski i zakłada licówki tymczasowe. Druga wizyta obejmuje cementowanie licówek do powierzchni oszlifowanych zębów za pomocą specjalnego materiału światłoutwardzalnego.

W Szczecinie licówki porcelanowe nałożyć może również lek. stom. Paweł Dobosz, specjalista implantologii. Procedurę przeprowadza bez szlifowania zębów, czyli najmniej inwazyjnym sposobem, który nie narusza tkanki zęba. Uzupełnienia protetyczne wykonuje dla niego czołowe polskie laboratorium Inter-dent. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, czyli elitarnej organizacji, która skupia w sobie niespełna 70 stomatologów z całego kraju. Zabiegi z użyciem licówek wykonuje w przypadku niewielkich wad zgryzu, istnienia szczelin między zębami, trwałych przebarwień oraz erozji szkliwa.

Cena poprawa estetyki uśmiechu za pomocą licówek w Szczecinie i w Glasgow

Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent

Za porcelanową licówkę w Szczecinie zapłacić trzeba około 1 000 złotych. W Crystal Dental Care w Glasgow jej cena wynosi 347 funtów brytyjskich, czyli ponad 2 000 złotych.

Licówki - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 270 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 299 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 350 zł do 10 000 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
 • Lublin od 450 zł do 1 500 zł
 • Rzeszów od 450 zł do 1 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa licówki w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska