Licówki Szczecin

Zastanawiasz się, gdzie w Szczecinie założyć licówki? Odpowiedź znajdziesz na poniższej liście 6 klinik stomatologicznych. Dzięki niej porównasz ceny licówek w poszczególnych placówkach i zapoznasz się z profilami pracujących w nich lekarzy. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację ze stomatologiem, jak również samo założenie licówek!

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno, ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

4,7 / 5  (88 opinii)  rozwiń
 • Licówka kompozytowa od 200 zł
 • Licówka ceramiczna 1 500 zł
 • Konsultacja protetyczna (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Licówki Szczecin - informacje

Licówki są cienkimi nakładkami przyklejanymi na przedniej stronie zęba, które pozwalają m.in. na poprawę nieprawidłowego ustawienia zębów czy korekcję ich koloru. Najczęściej są wykonane z porcelany, ceramiki lub kompozytu. Należy pamiętać, że założenie licówek absolutnie nie zwalnia z utrzymywania higieny w jamie ustnej. Wręcz przeciwnie - należy zwracać na nią szczególną uwagę.

Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental

Gdzie po licówki w Szczecinie?

Jednym z miejsc, które warto odwiedzić celem założenia licówek, jest położony w zachodniej części Szczecina Gabinet Stomatologiczny Dental. W placówce, która dołączyła do Tourmedica.pl pod koniec 2018 roku dostępne są licówki kompozytowe, ceramiczne oraz porcelanowe. Zabiegi z zakresu protetyki przeprowadza tu dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek, która jest jednocześnie właścicielką gabinetu. Licówki kompozytowe i porcelanowe zakłada się pacjentom w Klinice Implantologii i Stomatologii Kor-Dent (Stare Miasto). Warto wiedzie, że głównym lekarzem w ośrodku jest Kacper Koryzna, certyfikowany implantolog, który jako jeden z nielicznych w Polsce posiada najwyższy na świecie tytuł w implantologii stomatologicznej – „Master of Science of Oral Implantology”.

Licówki kompozytowe w Szczecinie

Gabinet Zdrowego Uśmiechu "Biała Szuflada", który posiada siedziby w Szczecinie na Starym Mieście oraz w oddalonym o około 80 km Choszcznie, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom licówki kompozytowe oraz licówki kompozytowe z mikrokrzemionkami, które znacznie poprawiają ich jakość.

Inne szczecińskie placówki, w których można założyć licówki, to:

 • Centrum Medyczne Dom Lekarski (Turzyn)
 • Nowy Impladent (Nowe Miasto)

Pozostałe kliniki stomatologiczne

Kadra w Biała Szuflada Kadra w Biała Szuflada

Założyć licówki w Szczecinie może dr n. med. Barbara Galińska, stomatolog. W swojej codziennej pracy stosuje ona licówki porcelanowe, wykorzystując je do zamykania diastemy oraz korekcji nieprawidłowości w ustawieniu zębów.

Na założenie licówek zapisać się można także do lek. stom. Sławomira Kluzka, specjalisty stomatologii ogólnej. Praktyki zawodowe odbył on w King's College Dental Department w Londynie oraz w prestiżowej klinice stomatologii estetycznej Smile Creation. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej. Licówki ceramiczne stosuje do zmniejszenia lub zlikwidowania przerw między zębami oraz poprawy ich kształtu i koloru. Zabieg przeprowadza w trakcie dwóch wizyt – na pierwszej zbiera cienką warstwę szkliwa, pobiera wyciski i zakłada licówki tymczasowe. Druga wizyta obejmuje cementowanie licówek do powierzchni oszlifowanych zębów za pomocą specjalnego materiału światłoutwardzalnego.

W Szczecinie licówki porcelanowe założyć może również lek. stom. Paweł Dobosz, specjalista implantologii. Procedurę przeprowadza bez szlifowania zębów, czyli najmniej inwazyjnym sposobem, który nie narusza tkanki zęba. Uzupełnienia protetyczne wykonuje dla niego czołowe polskie laboratorium Inter-dent.  Zabiegi z użyciem licówek wykonuje w przypadku niewielkich wad zgryzu, istnienia szczelin między zębami, trwałych przebarwień oraz erozji szkliwa.

Licówki. Cena w Szczecinie

Za najtańsze, kompozytowe licówki w Szczecinie zapłacimy już 200 zł. Wspomniane wyżej licówki kompozytowe z mikrokrzemionkami to już koszt w wysokości 1000 zł. Najdroższe są licówki ceramiczne i porcelanowe. W Szczecinie najczęściej wiążą się one z wydatkiem od 1200 do 1600 zł.

Licówki - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Kraków od 240 zł do 2 630 zł
 • Warszawa od 270 zł do 2 630 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 200 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 250 zł do 1 700 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 720 zł do 10 000 zł
 • Lublin od 450 zł do 1 300 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
 • Gdynia od 350 zł do 2 500 zł
Licówki cena »

Usługa licówki w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Stargard Szczeciński.