Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Licówki Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w StomaCare Gabinet zabiegowy w StomaCare

Niewielu może się pochwalić idealnym uzębieniem. Praktycznie każdy z nas ma jakieś, mniejsze lub większe, niedoskonałości. Na szczęście, o ile nie są efektem wymagającego złożonej terapii schorzenia, można im szybko i dość łatwo zaradzić dzięki licówkom.

Licówki to cieniutkie płytki mocowane na przedniej powierzchni zęba. Licówki mogą być wykonane z kompozytu lub specjalnej, mocnej porcelany, która nie zmienia koloru i długo zachowuje połysk. Przy ich pomocy można wyrównać zęby, pozbyć się przerw między nimi, skorygować kształt i barwę uzębienia. W nowoczesnej klinice jest to możliwe nawet podczas jednej wizyty.

Oferta różnych typów licówek

Pacjent, który przyjedzie do stolicy, aby upiększyć uśmiech, łatwo znajdzie klinikę oferującą najlepszej jakości materiały. Równie szybko znajdzie taką, która poprawi estetykę jego zębów w błyskawicznym tempie.

Przykładowo, klinika HighDentalCare oferuje pacjentom licówki kompozytowe z materiału Enamel HRi. Ich głównym atutem jest  bezpośrednia odbudowa w jamie ustnej oraz cena o połowę niższa od licówek porcelanowych. Przy licowaniu pojedynczego zęba zabieg ogranicza się do  jednej, a przy kilku zębach do dwóch wizyt. W ośrodku można założyć sobie także lumineers, bardzo cienkie licówki, do których nie trzeba szlifować zębów.  Takimi zabiegami zajmuje się lek. dent. Marzena Kupis, od początku kariery interesująca się stomatologią estetyczną. Wciąż zdobywa wiedzę w tej dziedzinie, uczestnicząc w zagranicznych sympozjach. Jej współpracownica, lek. dent. Karolina Kowalczyk, jest zwyciężczynią Międzynarodowego Konkursu „Anatomiczna technika warstwowa w estetycznych odbudowach kompozytowych wg Lorenzo Vaniniego". Szkoliła się w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej na włoskim Università Degli Studi „G. D'Annunzio" Chieti-Pescara. Ona również darzy szczególnym uczuciem stomatologię estetyczną.

Specjalista chirurgii i protetyki stomatologicznej, lek. dent. Anna Suska (Stomatologia dr Pańczyk Gabinet, Warszawa-Włochy), ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Po studiach pracowała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie zaś wykonuje zabiegi w klinice lek. dent. Tomasza Pańczyka. Cechuje ją nie tylko wiedza, ale także niezwykłe opanowanie i delikatność w podejściu do pacjentów. Przy odbudowie zębów stosuje licówki ceramiczne.

Lek. dent. Paweł Fudali (Supradent), absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, swoją pracę traktuje jako pasję. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce. Ponieważ klinikę odwiedza coraz więcej zagranicznych pacjentów, opanował biegle język angielski i niemiecki. W ośrodku, oprócz niego, licówki zakłada również lek. dent. Łukasz Mieńczuk, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas leczenia w zakresie stomatologii estetycznej współpracuje z laboratorium technicznym, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Przywracanie pacjentom uśmiechu – nie praca, lecz pasja

Pacjentom Centrum ortodontyczno-stomatologicznego OrthoVision podczas zabiegów zakłada się licówki porcelanowe. Zajmuje się tym lek. dent. Magdalena Michałkowska, protetyk i implantoprotetyk, absolwentka szczecińskiej Akademii Medycznej. Stomatologią odtwórczą zaczęła się interesować już na studiach, a obecnie wciąż się dokształca na szkoleniach i kursach w Polsce i za granicą. W centrum rekonstruuje prawidłową funkcję układu stomatognatycznego, przywracając pacjentom estetykę uśmiechu.

Klinika Best Dent (Mokotów) oferuje pacjentom licówki porcelanowe i kompozytowe. Ich zakładaniem zajmuje się lek. dent. Katarzyna Pieńkowska, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Wyjątkowo lubią ją mali pacjenci ośrodka. Drugi właściciel kliniki, dr Maciej Pieńkowski, wykonuje zabiegi endodontyczne i periodontologiczne, ale szczególnym zainteresowaniem darzy stomatologię estetyczną.

Kolejna warszawska klinika, Dentis, zapewnia swoim pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne – od stomatologii estetycznej po złożone zabiegi implantologiczne. Posiada 5 nowoczesnych, klimatyzowanych gabinetów, pracownię RTG i wyjątkowy gabinet dziecięcy. Obie właścicielki ośrodka, lek. dent. Jolanta Cudna i lek. dent. Agata Dąbrowska,  dokładają starań, by pacjenci czuli się komfortowo podczas zakładania licówek kosmetycznych i pozostałych zabiegów.

Warto poświęcić kilka słów jeszcze jednemu ośrodkowi. To Centrum Stomatologiczne Dentalife, działające już od 2001 roku. Oprócz licówek zapewnia pacjentom pełną opiekę stomatologiczną i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Klinika posiada urządzenie do zdejmowania koron Coronaflex, wykonuje wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych, w tym korony pełnoceramiczne i protezy zatrzaskowe. Przy leczeniu stosuje profesjonalne masy wyciskowe Pentamix i współpracuje z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Warszawa - tanie licówki dla pacjentów zagranicznych

Kadra w StomaCare Kadra w StomaCare

Licówki są bardzo lubiane przez pacjentów, co nie dziwi, bo można dzięki nim błyskawicznie odbudować uzębienie. Na zakładanie licówek do Polski, w tym do Warszawy, przyjeżdża coraz więcej cudzoziemców. W ich krajach zabiegi są dużo droższe, więc wolą leczyć się u nas. To Brytyjczycy, Niemcy, Szwedzi i Duńczycy, którzy łączą leczenie z wypoczynkiem – zaraz po zabiegu można ich zobaczyć na Starówce lub w jednej z wielu knajpek przy Krakowskim Przedmieściu.

Licówki - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 270 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 250 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 1 800 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 350 zł do 10 000 zł
 • Lublin od 450 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 450 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa licówki w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska