Licówki Warszawa

Licówki gwiazd sprawiają, że coraz więcej osób również chciałoby uzyskać hollywoodzki uśmiech. Jeśli też o nim marzysz, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 12 warszawskich klinik stomatologicznych, które oferują swoim pacjentom licówki. Porównaj cenniki placówek, zobacz profile lekarzy i wygodnie umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Licówki Warszawa - informacje

Niewiele osób może pochwalić się idealnym uzębieniem. Praktycznie każdy z nas ma jakieś, mniejsze lub większe, niedoskonałości. Na szczęście, o ile nie są one skutkiem wymagającego złożonej terapii schorzenia, można im szybko i łatwo zaradzić dzięki licówkom - cieniutkim płytkom mocowanym na przedniej powierzchni zęba. Z ich pomocą można wyrównać zęby, pozbyć się przerw między nimi, skorygować kształt oraz barwę uzębienia. W nowoczesnej klinice jest to możliwe nawet podczas jednej wizyty.

Kadra w StomaCare Kadra w StomaCare

Gdzie po licówki w Warszawie?

Osoby, które chciałyby upiększyć swój uśmiech w stolicy, bez trudu znajdą placówki oferujące najlepszej jakości materiały. Jedną z nich jest położona w Śródmieściu klinika HighDentalCare, która oferuje pacjentom licówki kompozytowe Enamel HRi. Ich głównym atutem jest  bezpośrednia odbudowa w jamie ustnej oraz cena o połowę niższa od licówek porcelanowych. Przy licowaniu pojedynczego zęba zabieg ogranicza się do jednej, a przy kilku zębach - do dwóch wizyt. Takim zabiegiem zajmuje się lek. dent. Marzena Kupis, która stomatologią estetyczną interesuje się od początku swojej kariery zawodowej.

Licówki kompozytowe w stolicy

Kolejnym miejscem, które oferuje licówki kompozytowe w Warszawie, jest zlokalizowana na Żoliborzu Stomatologia Lis. Pacjenci mogą tu także wstawić licówki porcelanowe. Zadba o to lek. dent. Krzysztof Lis, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Licówki ceramiczne swoim pacjentom może zaproponować z kolei klinika Ferreus Stomatologia Rodzinna (dzielnica Praga Północ). Z pacjentami zainteresowanymi takim rozwiązaniem spotka się lek. dent. Paweł Łachoda.

Inne popularne kliniki stomatologiczne w Warszawie to:

 • Implant-Art (Służew)
 • BestWayDent (Żoliborz)
 • Elektoralna Dental Clinic (Wola)
 • Dentic Art Stomatologia (Ursynów)

Pozostałe warszawskie kliniki stomatologiczne

Kadra w World Dental Kadra w World Dental

Pacjentom Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznego OrthoVision podczas zabiegów zakłada się licówki porcelanowe. Zajmuje się tym lek. dent. Magdalena Michałkowska, protetyk i implantoprotetyk, absolwentka szczecińskiej Akademii Medycznej. W centrum rekonstruuje prawidłową funkcję układu stomatognatycznego, przywracając pacjentom estetykę uśmiechu.

Klinika Best Dent (Mokotów) oferuje pacjentom licówki porcelanowe i kompozytowe. Ich zakładaniem zajmuje się lek. dent. Katarzyna Pieńkowska, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Wyjątkowo lubią ją mali pacjenci ośrodka. Drugi właściciel kliniki, dr Maciej Pieńkowski, wykonuje zabiegi endodontyczne i periodontologiczne, przy czym szczególnym zainteresowaniem darzy stomatologię estetyczną.

Kolejna warszawska klinika, Dentis, zapewnia swoim pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne – od stomatologii estetycznej po złożone zabiegi implantologiczne. Posiada 5 nowoczesnych, klimatyzowanych gabinetów, pracownię RTG i wyjątkowy gabinet dziecięcy. Obie właścicielki ośrodka, lek. dent. Jolanta Cudna i lek. dent. Agata Dąbrowska, dokładają starań, by pacjenci czuli się komfortowo podczas zakładania licówek kosmetycznych, oraz pozostałych zabiegów.

Warto poświęcić kilka słów jeszcze jednemu ośrodkowi. To Centrum Stomatologiczne Dentalife. Oprócz licówek zapewnia ono pacjentom pełną opiekę stomatologiczną i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Klinika posiada urządzenie do zdejmowania koron Coronaflex, wykonuje wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych, w tym korony pełnoceramiczne i protezy zatrzaskowe. Przy leczeniu stosuje profesjonalne masy wyciskowe Pentamix i współpracuje z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Licówki. Cena w Warszawie

Koszt, jaki trzeba ponieść w związku z licówkami, zależy nie tylko od ich liczby, ale też materiału, z którego są wykonane. Za pojedynczą licówkę kompozytową zapłacimy od 350 zł wzwyż. Licówka porcelanowa może kosztować nawet 2500 zł.

Licówki - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 270 zł do 2 630 zł
 • Kraków od 240 zł do 2 630 zł
 • Wrocław od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 200 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 250 zł do 1 700 zł
 • Poznań od 200 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 720 zł do 10 000 zł
 • Szczecin od 200 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 000 zł
 • Gdynia od 450 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 450 zł do 1 300 zł
 • Gliwice od 500 zł do 2 000 zł
Licówki cena »

Usługa licówki w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu licówki w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.