4,2 / 5  - 762 oceny »
Recepcja, poczekalnia Lifemedica Gabinet zabiegowy Lifemedica Recepcja, poczekalnia Lifemedica Recepcja, poczekalnia Lifemedica Gabinet zabiegowy Lifemedica Gabinet zabiegowy Lifemedica Gabinet zabiegowy Lifemedica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lifemedica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lifemedica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lifemedica Recepcja, poczekalnia Lifemedica Wygląd zewnętrzny Lifemedica Lifemedica - logo

Informacje ogólne o Lifemedica 

Przychodnia wielospecjalistyczna Lifemedica przyjmuje pacjentów od stycznia 2015 roku. Jest poszerzeniem działalności medycznej placówki Clinica Dermatologica – nasza decyzja była odpowiedzią na potrzeby pacjentów z problemami dermatologicznymi, którzy wymagali szybkiej konsultacji ze specjalistami różnych dziedzin medycyny.

W naszej placówce świadczymy kompleksowe usługi medyczne w ramach ponad 30 specjalizacji. W kilkudziesięciu gabinetach przyjmują wykwalifikowani lekarze, którzy udzielają niezbędnych konsultacji, stawiają trafne diagnozy, wykonują badania ambulatoryjne oraz przeprowadzają profesjonalne leczenie.

Udzielamy pomocy medycznej pacjentom w ramach poradni dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Posiadamy poradnie świadczące szereg usług medycznych z zakresu chirurgii ogólnej i ortopedii, a także oferujące zabiegi w obrębie fizjoterapii i rehabilitacji medycznej. Udzielamy pomocy m.in. z zakresu chorób zakaźnych, schorzeń laryngologicznych oraz dermatologicznych. Oferujemy możliwość konsultacji z psychologiem klinicznym lub psychiatrą, a także udzielamy pomocy psychicznej chorym na nowotwory poprzez konsultacje z psychoonkologiem.

Kobiety uzyskają porady i opiekę ginekologiczną oraz położniczą, z kolei mężczyźni mogą liczyć na profesjonalną pomoc urologiczną. Zajmujemy się również chirurgią naczyniową i kardiologią. Pacjenci borykający się z problemem w utrzymaniu odpowiedniej wagi mogą zwrócić się do naszego dietetyka, a przy nadciśnieniu tętniczym – do hipertensjologa.

Pracują u nas pediatrzy, a także specjaliści z zakresu nefrologii, ortopedii oraz neurologii dziecięcej. Najmłodsi pacjenci mogą również liczyć na profesjonalną pomoc alergologa, chirurga oraz endokrynologa dziecięcego. Przyjmuje u nas także urolog dziecięcy oraz psychiatra dla dzieci.

Dysponujemy również laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej z punktem pobrań, gdzie każdy pacjent może szybko i sprawnie poddać się różnorodnym badaniom. Ułatwieniem dla leczących się u nas chorych jest również dobrze wyposażona apteka, mieszcząca się na terenie kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Z myślą o wysokim standardzie leczenia naszych pacjentów, trafnej diagnozie oraz skutecznej rehabilitacji wyposażyliśmy klinikę w sprzęty najnowszej generacji, które pomagają lekarzom w ich praktyce. Wśród wykorzystywanej przez nas aparatury medycznej znajdują się, między innymi:

 • Sprzęt rehabilitacyjny BTL – urządzenia do fizjoterapii za pomocą lasera, ultradźwięków, pola magnetycznego oraz prądów. Zapewniają kompleksowe, szybkie i skuteczne leczenie.

 • Aparat USG GE – aparat ultrasonograficzny umożliwiający przeprowadzenie pełnego zakresu badań USG.

 • Aparat do diatermii radiofalowej – sprzęt do zabiegów laryngologicznych, w tym do nowoczesnego leczenia chrapania.

 • W ramach dermatologii:

 • Laser Vectus – laser amerykańskiej firmy Palomar, przeznaczony do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia (laserowej epilacji), a także do redukcji przebarwień skórnych.

 • Laser Palomar Emerge – laser frakcyjny firmy Palomar, wykorzystywany w zabiegach odmładzania skóry (tzw. resurfacing) oraz redukcji powierzchownych niedoskonałości. Efektywność w redukcji zmarszczek wokół oczu (kurzych łapek) potwierdza certyfikat FDA.

 • Endermologia LPG – system firmy LPG o wielofunkcyjnym działaniu: od redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, przez zniwelowanie cellulitu, po przywrócenie skórze utraconej elastyczności i jędrności. Jego praca polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez masaż podciśnieniowy (mechaniczna stymulacja skóry).

 • Geneo + – urządzenie firmy Pollogen przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry. Rewitalizuje i odżywia ją od wewnątrz, wykorzystując biologiczne mechanizmy organizmu.

 • Surgen – platforma zabiegowa firmy Pollogen przeznaczona do nieinwazyjnej odnowy skóry. Zabieg z jej użyciem ujędrnia i wygładza skórę oraz likwiduje zmarszczki, dając efekt liftingu. 

 • Pollogen Legend – wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie trzy innowacyjne technologie. Zabiegi z jego zastosowaniem ujędrniają skórę twarzy i całego ciała, redukują lokalne depozyty tkanki tłuszczowej, likwidują rozstępy i cellulit oraz zmarszczki.

 • Laser Harmony XL – wielofunkcyjna platforma Harmony XL firmy Alma Lasers, wykorzystywana w szeregu zabiegów dermatologicznych oraz estetycznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów jest dla nas priorytetem. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. W trosce o ich czas, zdrowie i indywidualne potrzeby przygotowaliśmy szereg udogodnień, które przyczyniają się do spełnienia powyższych założeń:  

 • Konsylia medyczne – w razie potrzeby pacjenci są konsultowani przez grono specjalistów z różnych dziedzin w celu postawienia jak najlepszej diagnozy. Nie tylko ułatwia to dobór najlepszej metody terapii, lecz również znacznie skraca czas oczekiwania na leczenie oraz umożliwia chorym kontakt z wszystkimi lekarzami w jednym budynku.

 • Obsługa zagranicznych pacjentów – przyjmujemy pacjentów z kraju, a także osoby przyjeżdżające do nas z zagranicy. Gwarantujemy im obsługę na najwyższym poziomie, zapewniając pomoc lekarzy, którzy porozumiewają się w języku angielskim, francuskim oraz niemieckim.

 • Laboratorium DrWenerolog.pl – na terenie kliniki znajduje się najwyższej klasy laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej z punktem pobrań. Dzięki temu pacjenci mogą na miejscu szybko i sprawnie wykonać wszystkie niezbędne badania laboratoryjne, oszczędzając czas.

 • Przyjemne, klimatyzowane wnętrza – korytarze i gabinety naszej przychodni są urządzone w nowoczesnym stylu, z miłą dla oka aranżacją ścian i nastrojowym oświetleniem. W celu zwiększenia komfortu przebywających u nas gości wyposażyliśmy klinikę w system klimatyzacji.

 • Przytulna poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabieg pacjenci spędzają w przytulnej poczekalni z miękką kanapą oraz możliwością obejrzenia telewizji.

 • Wi-Fi dla pacjentów – na terenie przychodni dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet. 

 • Apteka – znajdująca się w budynku przychodni. Ułatwia pacjentom szybki dostęp do leków przepisanych przez naszych specjalistów.

 • Parking – znajduje się tuż przy budynku. Obowiązują na nim miejskie bilety parkingowe do godz.15:00.