ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Jako przychodnia wielospecjalistyczna świadczymy usługi w obrębie wielu dziedzin medycyny. Między innymi, wykonujemy zabiegi ambulatoryjne z zakresu chirurgii ogólnej, w tym m.in. podcięcie wędzidełka wargi i języka czy nacięcie ropnia.

Świadczymy usługi w obrębie chirurgii naczyniowej. Prowadzimy poradnię leczenia żylaków, w której przeprowadzamy zabiegi laserowego usunięcia żylaków kończyn dolnych (EVLT) oraz skleroterapię. Jako jedni z pierwszych na Pomorzu uruchomiliśmy również metodę klejenia żylaków VenaSeal.

W ramach ortopedii i chirurgii ręki wykonujemy procedury m.in. nakłucia stawu poprzez aspirację oraz wstrzyknięcia leku. Stale rosnącą popularnością cieszą się również zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP ( Platelet Rich Plasma), skuteczne w leczeniu m.in. skręceń kolana, przewlekłych urazów ścięgien oraz szeregu innych urazów. Terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego należy aktualnie do najbardziej efektywnych metod małoinwazyjnych regeneracji uszkodzonych tkanek miękkich. Wchodzące w skład osocza czynniki wzrostu stymulują procesy odbudowy stawów, ścięgien i mięśni, a także przyspieszają gojenie się ran.

pracowni diagnostyki obrazowej przeprowadzamy USG narządów wewnętrznych oraz USG ortopedyczne. Wykonujemy biopsje cienkoigłowe tarczycy i węzłów chłonnych pod kontrolą USG. Przeprowadzamy również badania USG bioderek niemowlęcych. W zakres świadczonych usług wchodzą ponadto badania USG stawów oraz USG Doppler – ultrasonografia dopplerowska, stosowana w celu rozpoznawania schorzeń żył (w tym przewlekłej niewydolności żylnej czy zakrzepicy żylnej).

Pełny zakres zabiegów można znaleźć w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Lifemedica w Gdańsku.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Lifemedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska