ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne
Placówka Lifemedica została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,6

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Lifemedica to nowoczesna placówka wyposażona w sprzęt najwyższej klasy. Dysponuje własnym gabinetem zabiegowym, gdzie wykonywane są zabiegi, a także własnym laboratorium, w którym można wykonać pełen zakres badań ambulatoryjnych. Placówka zapewnia kompleksowe podejście do leczenie na płaszczyźnie wielu specjalizacji min. chirurgii naczyniowej, ginekologii, neurologii, endokrynologii, psychiatrii. Po przeprowadzanej kampanii społecznej, mającej na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne są badania profilaktyczne, mam wrażenie że coraz więcej wizyt umawiam do urologów. Szczególnym zainteresowaniem w tej placówce cieszy się lek. Michał Jung. Doktor uzyskał tytuł specjalisty (FEBU) w 2014 roku. W zakresie jego specjalizacji leży m.in. leczenie i zapobieganie wszystkim chorobom układu moczowego i schorzeniom urologicznym, w tym leczenie chorób nerek, nadnerczy, moczowodów, nietrzymania moczu, impotencji oraz leczenie nowotworów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, a także Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Zgodnie z opiniami jego klientów, Pan doktor to wspaniały lekarz, prawdziwy fachowiec. Jest konkretny, kompetentny i empatyczny. Daje skierowania na dokładne badania. Odpowiada na każde pytanie. Wzbudza zaufanie pacjentów. Poświęca klientowi tyle czasu ile dana wizyta wymaga. Podsumowując: wspaniały, świetny, ludzki i bardzo fachowy lekarz." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Paulina
5.0
Paulina
Dodano: 17 lutego 2018
Tytuł:
"Miejsce godne polecenia"
Bardzo miła obsługa, profesjonalni lekarze. Schludnie, przyjemnie i czysto.
Dotyczy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (luty 2018)
Lekarz:
lek. Przemysław Konczalski
 
Szczegóły 
Marta
4.0
Marta
Dodano: 3 grudnia 2017
Tytuł:
"Klinika ok"
klinika jest dość mała, wąskie korytarze
klinika ok, personel uprzejmy,
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2017)
 
Szczegóły 
Marzena
5.0
Marzena
Dodano: 11 maja 2018
Tytuł:
"Mila atmosfera i kompetencja"
Lekarz ,który wie co robi jest przy tym mily ,rowniez pani pielegniarka z poczuciem humoru, zabieg przez to byl mniej uciazliwy
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2018)
Lekarz:
lek. Przemysław Konczalski
Paulina
5.0
Paulina
Dodano: 8 kwietnia 2018
Tytuł:
"Lifemedica opinia"
Mila obsluga. Piekny wystroj
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (marzec 2018)
Lekarz:
lek. Przemysław Konczalski
 
Szczegóły 
Łukasz
4.0
Łukasz
Dodano: 23 kwietnia 2019
Tytuł:
"Opinia"
N/a
Fachowe podejscie i dostępność sprzętu
Dotyczy:
Konsultacja flebologiczna (kwiecień 2019)
Lekarz:
lek. Przemysław Konczalski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska