Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower

odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - informacje

Gabinet zabiegowy w Kaar-Med Gabinet zabiegowy w Kaar-Med

Lifting krocza wchłanianymi nićmi Vaginal Narrower to małoinwazyjna procedura, przeprowadzana zwykle w ramach chirurgii jednego dnia. Polega ona na wprowadzeniu przez płytkie nacięcia skóry jednej bądź, w trudniejszych przypadkach, dwóch nici z haczykami, układającymi się w przeciwnych kierunkach. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie trwa dłużej niż czterdzieści minut. Zaleca się go kobietom do sześćdziesiątego roku życia, cierpiącym na defekty krocza, spowodowane porodem bądź procesem starzenia - ma on bowiem zwęzić wejście do pochwy i odmłodzić jej mięśnie. 

Zabiegi nićmi Vaginal Narrower w Polsce

W Warszawie lifting krocza przy użyciu nici Vaginal Narrower wykonuje lek. med. Wojciech Głuchowski, posiadający specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Ukończył on Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2011 roku, kierowany chęcią poszerzenia wiedzy na temat usuwania uszkodzeń okołoporodowych krocza, odbył staż w Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W swojej praktyce ginekologicznej do przeprowadzania zabiegów, związanych z plastyką pochwy, używa nie tylko wchłanialnych nici, ale i lasera MonaLisa Touch.

Zabiegowi liftingu krocza z wykorzystaniem nici można się też poddać w katowickim Centrum Medycznym Angelius Provita. Początkowo placówka zajmowała się wyłącznie leczeniem niepłodności i diagnostyką prenatalną, jednak wraz z upływem czasu postanowiła rozszerzyć zakres swoich usług o kolejne specjalizacje, w tym również o ginekologię plastyczną. W jej ramach przeprowadzane są zabiegi z użyciem laseru CO2, w tym na przykład usuwanie zmian w obrębie przedsionka pochwy oraz odmładzanie pochwy poprzez wstrzyknięcie preparatu Desirial.

Na lifting krocza nićmi Vaginal Narrower można się umówić w Sulechowie u lek. med. Krzysztofa Rzepki, specjalisty położnictwa i ginekologii drugiego stopnia. Jest on absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Swoje doświadczenie zawodowe może poprzeć certyfikatem ukończenia szkolenia z zastosowania technik iniekcji nici wchłanianych Vaginal Narrower oraz certyfikatem uczestnictwa w warsztatach ginekologii plastycznej dla zaawansowanych. Lekarz ten wykonuje obecnie wiele zabiegów korekcyjnych czy upiększających kroku, w tym labioplastykę i hoodplastykę przy wykorzystaniu lasera oraz powiększenie lub rewitalizację warg sromowych z użyciem kwasu hialuronowego.

Ceny liftingu krocza w Polsce i w Kanadzie

Gabinet zabiegowy w Centrum Lekarskie Alfa Gabinet zabiegowy w Centrum Lekarskie Alfa

W Warszawie za odbycie liftingu krocza pojedynczą nicią Vaginal Narrover płaci się 2 500 – 3 000 zł. W Toronto Cosmetic Surgery Institute należność za podobny zabieg wyniesie przynajmniej około 6 500 $ (nieco ponad 19 000 zł). Tak duża różnica cenowa powoduje, że Kanadyjki chętnie przybywają na leczenie do Polski.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 2 300 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Opole od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Rzeszów od 1 800 zł
 • Radom od 1 800 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 5 000 zł
 • Kielce od 1 800 zł
 • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower cena »

Usługa lifting krocza nićmi vaginal narrower jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: