Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Częstochowa i okolice

Synonimy: odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Częstochowy. Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower można przeprowadzić m.in. w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Zawiercie (42 km od Częstochowy) w cenie 2 000 zł. W wymienionej placówce lifting krocza nićmi Vaginal Narrower wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Częstochowa - informacje

Zabieg korekcji krocza z zastosowaniem nici Vaginal Narrover przeprowadza się w celu likwidacji defektów krocza (np. obniżenie napięcia tkanek) i pochwy oraz poprawy ich funkcjonalności. Procedura wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym. Efekt lifting krocza za pomocą nici ginekologicznych jest natychmiastowy.

Nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

W swojej ofercie zabieg liftingu krocza za pomocą nici Vaginal Narrower ma lek. med. Iwona Rubik, specjalistka ginekolog i położnik, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Posiada certyfikat ukończenia sesji szkoleniowej z zakresu stosowania technik iniekcji nici wchłanianych Vaginal Narrover. Wspomniane nici wykorzystuje również do zwężania wejścia do pochwy. Udać się do niej można także na inne procedury z zakresu ginekologii estetycznej, w tym na labioplastykę, plastykę napletka łechtaczki, plastykę pochwy oraz powiększanie punktu G, jej oferta obejmuje także liposukcję wzgórka łonowego, wycięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz rewitalizację okolic intymnych (kwas hialuronowy, osocze bogatoplytkowe lub tkanka tłuszczowa).

Na zabieg odmładzania krocza za pomocą nici Vaginal Narrower udać się można także do Centrum Medycznego OLMEDICAL, w którym świadczona jest cala gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce pacjentki poddać się mogą także korekcji poporodowych uszkodzeń krocza, liftingowi pochwy, laserowemu obkurczaniu pochwy oraz korekcji blizn po porodzie. W ośrodku przeprowadza się także plastykę warg sromowych, modelowanie i rewitalizację warg sromowych (wypełnianie warg sromowych większych, obkurczanie warg sromowych większych, ujędrnianie warg sromowych większych i mniejszych) oraz lipolizę wzgórka łonowego.

W Częstochowie lifting krocza nićmi Vaginal Narrower wykonać może także dr n. med. Zdzisław Dubnicki, specjalista ginekologii i położnictwa oraz medycyny estetycznej. Doświadczenie z zakresu ginekologii estetycznej zdobywał w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii plastycznej Polmedic w Radomiu. Udać się do niego można także na plastykę pochwy oraz plastykę warg sromowych. Pacjentki poddać się u niego mogą również rewitalizacji warg sromowych, powiększaniu punktu G kwasem hialuronowym oraz wypełnianiu warg sromowych większych i wzgórka łonowego poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej.

Cena liftingu kroczna nićmi Vaginal Narrower w Częstochowie i w Londynie

W Poznaniu za zabieg liftingu kroczna pojedynczą nicią Vaginal Narrower zapłacić trzeba około 2 500 złotych, natomiast w Tooting Medical Centre w Londynie cena takiego zabiegu wynosi 782 funtów brytyjskich, czyli około 4 400 złotych.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w Częstochowie na tle innych miast

  • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
  • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Wrocław od 2 300 zł
  • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
  • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Radom od 1 800 zł
  • Rzeszów od 1 800 zł
  • Kielce od 1 800 zł
  • Katowice od 2 500 zł
  • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska