Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Katowice

Synonimy: odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Katowice - informacje

Sala operacyjna w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Sala operacyjna w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower to zabieg nieinwazyjny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dający natychmiastowy efekt. Nici takie wykonane są z kaprolaktonu, który jest bezpieczny dla organizmu. Umieszczone w tkankach krocza nici nie powodują podrażnień i wchłaniają się w ciągu kilku miesięcy. Zabieg polega za założeniu dwóch szwów - nici w obrębie krocza, które są zakończone haczykami i ułożone w dwóch kierunkach tak, aby haczyki mogły się połączy,ć dając efekt liftingu i odmłodzenia. Zabieg jest dedykowany kobietom, posiadającym luźne tkanki krocza z powodu przebytych porodów, nacięcia krocza a także z powodu wieku, kiedy to ilość kolagenu, także w skórze krocza, ulega znacznemu obniżeniu.

Gdzie w katowickich klinikach można odmłodzić krocze za pomocą liftingu nićmi Vaginal Narrower 

Na zabieg wchłanialnymi nićmi ginekologicznymi Vaginal Narrower, zakładanymi w okolicy krocza, można udać się do Centrum Medycznego Angelius Provita w Katowicach. Z zakresu ginekologii estetycznej, oprócz odmłodzenia krocza za pomocą Vaginal Narrower, placówka ma w swojej ofercie również zabiegi takie jak podawanie preparatu Desirial, zawierającego kwas hialuronowy, w okolice narządów intymnych, zabiegi ginekologii estetycznej z użyciem lasera CO2, a także plastykę narządów rodnych czy leczenie nietrzymania moczu za pomocą taśmy syntetycznej TOT.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower znajduje się także w ofercie medycznej Zięba Clinic, znajdującej się w Katowicach-Piotrowicach. Placówka ta może zaproponować kobietom także inne zabiegi ginekologii estetycznej, jak np. laserowe odmładzanie i ujędrnianie pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch jako rehabilitacja po porodzie, leczenie nietrzymania moczu, rewitalizacja w okresie menopauzy czy estetyczna korekcja zewnętrznych narządów intymnych.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Katowic odmładzaniem krocza przy wykorzystaniu nici Vaginal Narrower, jest dr n. med. Bartosz Kniażewski, położnik i ginekolog (specjalizacja II stopnia w 1990 roku), który z zakresu ginekologii estetycznej szkolił się na licznych kursach - posiada m.in. certyfikat ukończenia sesji szkoleniowej z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych Vaginal Narrower (Katowice, 2014 rok). Ponadto uczestniczył w kongresach i szkoleniach za granicą, np. w Stanach Zjednoczonych w kursie "Chirurgia estetyczna zewnętrznych narządów płciowych". Lekarz ten należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Ile kosztuje lifting krocza nićmi ginekologicznymi Vaginal Narrower w Katowicach, a ile w Londynie?

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Za zabieg nieinwazyjnego liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower w katowickich klinikach trzeba zapłacić 2 500 zł, z kolei w Wielkiej Brytanii jest to kwota 782 funty (4 692 zł) za taki zabieg w Tooting Medical Centre w Londynie.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Katowice od 2 500 zł
  • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
  • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Wrocław od 2 300 zł
  • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
  • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Radom od 1 800 zł
  • Rzeszów od 1 800 zł
  • Kielce od 1 800 zł
  • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu lifting krocza nićmi vaginal narrower w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska