Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Łódź

Synonimy: odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Filtruj wyniki

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

Wśród głównych korzyści, płynących z wykonania liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower wymienia się m.in. poprawę estetyki i funkcjonalności krocza i wejścia do pochwy, krótki czas rekonwalescencji oraz wzrost satysfakcji seksualnej. Najczęściej do uzyskania pożądanego rezultatu wystarczy użycie jednej nici. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 40 minut. Zaraz po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności. Przez około 2 tygodnie należy zachować wstrzemięźliwość seksualną.

Odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower w Łodzi

W Łodzi lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower przeprowadza lek. med. Agnieszka Osińska, specjalista ginekolog i położnik. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Oprócz odmładzania okolic krocza nićmi z serii Happy Lift, wykonuje również odmładzanie zewnętrznych okolic intymnych kobiety za pomocą lasera. Jej oferta obejmuje także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy oraz laserowe wybielanie warg sromowych lub odbytu. Udać się można do niej także na zabieg wypełniania i rewitalizacji okolic intymnych i powiększenia punktu G kwasem hialuronowym.

Na nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi udać się można również do lek. med. Iwony Macudzińskiej-Lisieckiej, specjalistki z ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się ona m.in. w zabiegach ginekologii estetycznej. Przeprowadza również wypełnianie kwasem hialuronowym warg sromowych większych, ujędrnianie obszaru pochwy i warg sromowych oraz augmentację punktu G. Udać się można do niej także na operacyjną plastykę pochwy, odtworzenie błony dziewiczej, liposukcję wzgórza łonowego, usuwanie znamion na sromie oraz na operacyjną plastykę warg sromowych mniejszych i większych. Jej oferta obejmuje także całą gamę procedur laserowych, takich jak obkurczanie warg sromowych mniejszych, obkurczanie pochwy oraz leczenie nietrzymania moczu.

W swojej ofercie lifting krocza nićmi Vaginal Narrower ma również Centrum Medyczne SWISS MEDICUS. W placówce świadczona jest cała gama zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej: oprócz liftingu krocza nićmi z serii Happy Lift, wykonać tu można procedurę rewitalizacji pochwy i warg sromowych laserem MonaLisa Touch. Do Centrum udać się można również na zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym, wybielenia warg sromowych i okolic intymnych, zmniejszenia warg sromowych mniejszych i większych oraz korekcji blizn poporodowych.

Cena nieinwazyjnego liftingu krocza nićmi ginekologicznymi w Warszawie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

W Łodzi za lifting krocza pojedynczą nicią Vaginal Narrower zapłacić trzeba około 2 200 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest co najmniej dwukrotnie wyższa. W Tooting Medical Centre w Londynie wynosi ona 782 funtów brytyjskich, czyli około 4 400 złotych.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
  • Wrocław od 2 300 zł
  • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
  • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Radom od 1 800 zł
  • Rzeszów od 1 800 zł
  • Kielce od 1 800 zł
  • Katowice od 2 500 zł
  • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu lifting krocza nićmi vaginal narrower w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska