Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Warszawa

odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, lifting pochwy Happy Lift, nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi więcej »

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower Warszawa - informacje

Kadra w Kaar-Med Kadra w Kaar-Med

Lifting okolic krocza z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower to zabieg ginekologii estetycznej, przeznaczony dla kobiet po 60. roku życia, dla kobiet młodych z poporodowym defektem anatomiczno-czynnościowym krocza, a także dla pań, które odczuwają dolegliwości, związane z nieprawidłowym napięciem mięśni krocza lub z poszerzonym wejściem do pochwy. Lifting taki, poprzez zmniejszenie wejścia do pochwy, nie tylko wpływa pozytywnie na życie seksualne pacjentki, ale także przyczynia się do poprawy wyglądu okolic intymnych oraz zapobiega nawracającym zakażeniom dróg rodnych. Podczas zabiegu lekarz używa nici, która na dwóch końcach wyposażona jest w haczyki, za pomocą których możliwe jest podwieszenie tkanek krocza. Nic po jakimś czasie się wchłania, a jej działanie, polegające na wytworzeniu kolagenu i elastyny przez otaczające ją tkanki krocza, utrzymuje się do kilku lat.

Na lifting krocza nićmi ginekologicznymi do Warszawy

Odmładzaniem krocza za pomocą nici Vaginal Narrowel z serii Happy Lift zajmuje się, przyjmujący pacjentki na terenie Warszawy, lek. med. Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista otolaryngologii, który z zakresu medycyny estetycznej odbył wiele kursów i szkoleń, np. posiada certyfikat potwierdzający ukończenie "Sesji szkoleniowej z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych Vaginal Narrower", która odbyła się w Warszawie w 2014 roku. Lekarze ten przeprowadza także inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, akie jak. lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego, rewitalizacja i wypełnienie warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego czy laserowe obkurczanie pochwy.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower to zabieg, oferowany również w Warszawie przez Szpital Lux Med. Z innych zabiegów ginekologii estetycznej, oprócz liftingu okolic krocza, pacjentka może poddać się tutaj także działaniu lasera ginekologicznego UltraFrax Reborn, który przywraca elastyczność i jędrność pochwy po porodzie i w okresie menopauzy, zapobiega nietrzymaniu moczu oraz eliminuje suchość i podrażnienia pochwy.

Wchłanialne nici chirurgiczne Vaginal Narrower z serii Happy Lift posiada w swojej ofercie z zakresu ginekologii estetycznej również warszawskie Centrum Medyczne Lekarium. Placówka ta oferuje także inne zabiegi, odmładzające pochwę i okolice intymne kobiety, takie jak mezoterapia pochwy, wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym, rewitalizacja pochwy oraz leczenie nietrzymania moczu laserem MonaLisa Touch, a także powiększanie punktu G kwasem hialuronowym czy wycięcie zmiany krocza oraz usunięcie brodawek narządów płciowych.

Jaka jest cena odmłodzenia krocza za pomocą nici Vaginal Narrower w Warszawie, a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

2 000 zł - tyle trzeba zapłacić za nieinwazyjny lifting krocza nićmi ginekologicznymi w warszawskich klinikach, w Wielkiej Brytanii natomiast jest to kwota 782 funty (4 692 zł) za taki sam zabieg w Tooting Medical Centre, znajdującym się w Londynie.

Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 2 300 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Opole od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Rzeszów od 1 800 zł
 • Radom od 1 800 zł
 • Kielce od 1 800 zł
 • Gdynia od 2 400 zł do 3 200 zł
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower cena »

Usługa lifting krocza nićmi vaginal narrower w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu lifting krocza nićmi vaginal narrower w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: