Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry Plewiska i okolice

Synonimy: fotoodmładzanie, lifting laserowy, poprawa napięcia skóry laserem, głęboki lifting laserem więcej »

Bezpośrednio Plewiska nie dysponujemy placówką wykonującą lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Plewiska. Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (9 km od Plewiska) w cenie 500 zł lub w Klinika Piękna Derm Expert w Poznaniu (9 km od Plewiska) gdzie cena za lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry Plewiska?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska