Lifting nićmi PDO Warszawa

Synonimy: lifting twarzy i ciała nićmi Aptos, nici liftingujące PDO, lifting First Lift , lifting Princess Lift więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Przyłęków (313 km od Warszawy)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Lifting nićmi PDO Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika MediDerm dr R. Prończuk Gabinet zabiegowy w Klinika MediDerm dr R. Prończuk
Polidoksanowe nici PDO mobilizują skórę do wytwarzania naturalnego kolagenu i elastyny. W ten sposób ciało samo się regeneruje, a efekty są naturalne i nie zmieniają rysów twarzy. Zaczerwienienie znika po kilku godzinach i natychmiast można wrócić do swoich codziennych czynności. Zabieg ten może być stosowany na skórze twarzy i ciała. Nici są wprowadzane za pomocą bardzo cienkich igieł, w skórze rozpuszczają się przez 7 – 8 miesięcy. W tym czasie odbudowują kolagenową strukturę, która utrzymuje jędrność skóry, dzięki czemu zmarszczki wygładzają się, a skóra nabiera pięknego kolorytu. Efekt zabiegu utrzymuje się przez około dwa lata, nawet już po całkowitym rozpuszczeniu nici.

Zabiegi odmładzające przy pomocy Nici PDO w Warszawie

Mimo że technika stosowania nici PDO do liftingu jest bardzo młoda, można ją znaleźć w wielu warszawskich klinikach. Należy do nich Instytut Medycyny Estetycznej w centrum stolicy. Funkcjonująca od drugiej połowy lat 90tych ubiegłego wieku placówka ma w swojej ofercie bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, w tym właśnie lifting nićmi First Lift. Pracuje tutaj między innymi lek. med. Aleksandra Samborska, specjalistka medycyny estetycznej. Zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, a także nieinwazyjne leczenie w ramach medycyny estetycznej, to również zakres obowiązków chirurga Sławomira Jędrasa. Lifting za pomocą nici PDO przeprowadzany jest w trzech fazach, co pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów. Po fazie podstawowej, przychodzi pora na uzupełnienie, a następnie na korekcję, aby pacjent mógł otrzymać efekt idealnie odpowiadający jego potrzebom. Również klinika Dermatologii Estetycznej DermClinic w swojej ofercie posiada zabiegi rozpuszczalnymi nićmi. Pracuje tutaj dr Aleksandra Rymsza, specjalistka dermatologii, która kształciła się w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AM we Wrocławiu. Doktor jest członkiem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WOSIAM). Poza nićmi PDO, poprawia wygląd skóry swoich pacjentów za pomocą osocza bogatopłytkowego czy mezoterapii i peelingów chemicznych.

Nici PDO wykorzystuje Klinika Ambroziak Estederm. Placówka powstała w 2000r. i oferuje swoim pacjentom szeroki wybór zabiegów upiększających, jak zabiegi kwasem hialuronowym czy mezoterapia. Do pracujących tutaj lekarzy należy dr Marcin Ambroziak, lekarz dermatolog, jeden z założycieli Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz członek European Society for Dermatological Research. O młody wygląd pacjentów dba tutaj także dr Bartłomiej Kwiek, adiunkt Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor odbył staż w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Bonn oraz stypendium szkoleniowe w Rzymie. Za swoją publikację wydrukowaną w prestiżowym "Journal of Allergy and Clinical Immunology", dr Kwiek otrzymał nagrodę Ministra Zdrowia. Dr Michał Słowiański w swoim warszawskim Gabinecie Medycyny Estetycznej korzysta z nici liftingujących Hilo Lift, których efekty podobnie jak PDO utrzymują się przez 2 – 3 lata. Doktor ukończył studia medyczne na Wydziale Wojskowo – Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2003r., a w medycynie estetycznej specjalizuje się od 2005r. Do głównych zainteresowań doktora należą zabiegi liftingu bez skalpela np. za pomocą botoksu.   

Lifting PDO twarzy i ciała w Warszawie

Na zabieg nićmi First Lift zaprasza także otwarta w marcu 2014r. „Saska Clinic”, w której pracuje dr Iwona Radziejewska-Choma, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Doktor w 2009 r. ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, zyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej, który jest honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej w Paryżu. Dr Choma jest członkiem takich stowarzyszeń jak European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology czy Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Antiaging. Posiada ponadto certyfikat ukończenia sesji szkoleniowej z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift.

Takie zabiegi przeprowadzane są również w Centrum Laseroterapii i Modelownia Sylwetki Elite, które zdobyło wyróżnienie Superprodukt Świata Kobiety czy Prix de Beaute Cosmopolitan 2013. Pracuje tutaj między innymi dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka, jedna z założycielek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Swoje doświadczenie zawodowe doktor zdobywała na stażach i szkoleniach zagranicznych: w Arizonie, Oklahomie (USA) czy Austrii. Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia czy peelingi.

Cena zabiegu w Warszawie i Europie

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Zabieg nićmi PDO można wykonać dosłownie w trakcie przerwy na lunch. Nie wymaga hospitalizacji, a zaczerwienie znika w przeciągu kilku godzin. Można więc połączyć je z kilkudniowym urlopem w stolicy Polski: rano wybrać się na zabieg, a popołudniem wyskoczyć na zakupy do jednego z licznych centrów handlowych. W Instytucie Medycyny Estetycznej za lifting całej twarzy zapłacimy od 6.300 zł, za lifting ud od 3.500 zł. Tańsze zabiegi liftingujące PDO proponuje dr Słowiański – w jego gabinecie za lifting i korekcję owalu twarzy zapłacimy od 4.000 zł. Dla porównania, w irlandzkiej Minor Surgery Clinic w Dublinie za zabiegi z wykorzystaniem nici PDO zapłacimy od €2500 do €4500, czyli ok. 8.500 – 19.000 zł.

Lifting nićmi PDO - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 80 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 100 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 35 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 50 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 150 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 80 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 70 zł do 3 450 zł
 • Katowice od 600 zł do 6 500 zł
 • Kielce od 40 zł do 750 zł
 • Radom od 60 zł
 • Lublin od 1 000 zł do 2 000 zł
 • Gdynia od 100 zł do 120 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu lifting nićmi pdo także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.