Lifting operacyjny brwi

podniesienie brwi chirurgiczne, brow lift

Lifting operacyjny brwi - informacje

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Lifting operacyjny brwi ma na celu ich podniesienie oraz napięcie skóry czoła, a tym samym odmłodzenie wyglądu twarzy. Operacja trwa około dwóch godzin i przeprowadzana jest w pełnym znieczuleniu wykonywanym przez anestezjologa. Dzięki umiejscowieniu blizny pozostają niewidoczne, hospitalizacja trwa jeden dzień, a całkowite gojenie około miesiąca. Efekt zabiegu jest trwały.

Lifting operacyjny brwi w Polsce

Będąc w Szczecinie, zabieg operacyjnego liftingu brwi można wykonać w Klinice Aesthetic Med. Obiekt został uznany za najlepszą w Polsce prywatną klinikę chirurgii plastycznej według tygodnika WPROST, a także najlepszą w Polsce prywatną klinikę chirurgii plastycznej w rankingu przeprowadzonym przez Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce na zlecenie tygodnika NEWSWEEK Polska. Dodatkowo Klinika zajęła II miejsce w kategorii "Przychodnia przyjazna pacjentom" w Plebiscycie Hipokrates 2015.

W Warszawie lifting operacyjny brwi można wykonać u dr Krzysztofa Potockiego, specjalisty chirurgii plastycznej. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Centrum Medycznym Enel-med oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Szczyt.

W Katowicach przyjmuje dr Zbigniew Łucki, specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest on członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej oraz Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz European Burn Associastion. Ukończył wiele kursów i szkoleń w kraju i za granicą, m.in. I Polski Kurs Chirurgii Estetycznej we Wrocławiu, Adanced Course in Laparoscopic Surgery w Strasburgu czy New perspectives in scar management w Wiedniu. Odbył także liczne staże i praktyki w takich ośrodkach jak: Klinika Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, Klinika CMKP w Warszawie czy Selly Oak and Queen Elizabeth Hospital w Birmingham.

W Krakowie zabiegi w zakresie liftingu brwi przeprowadza dr n. med. Tomasz Kasprzyk, specjalista chirurgii plastycznej. Ukończył on Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a swoje doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii oraz The International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surgery.

W Sopocie zabieg poprawy wyglądu brwi oferuje dr n.med. Janusz Zdzitowiecki, specjalista chirurgii plastycznej. Jest on współzałożycielem Polskiej Fundacji Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń – ARS-MED, członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Specjalistów oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenie Oparzeń. Odbył wieloletni staż zawodowy w Policlinique du Bois oraz Clinique de la Croisee Laroche we Francji, pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Akademii Medycznej oraz w Klinice Chirurgii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku.

Zabieg można również wykonać w Centrum Zdrowia SWISSMED w Gdańsku, które otrzymało nagrodę w postaci Medalu Europejskiego za usługi zdrowia. Obiekt ma na swoim koncie także wiele innych wyróżnień, m.in. Certyfikat ISO 9001:2008 za zasługi medyczne w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego, diagnostyki oraz rehabilitacji, Certyfikat Bezpieczny Szpital 2007 za zajęcie 4 miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Szpitali niepublicznych, a także dyplom za zajęcie III miejsca w kategorii „Najlepsze zabiegowe szpitale niepubliczne” w rankingu organizowanym przez „Rzeczpospolitą”.

Koszt zabiegu korekcji brwi za granicą o wiele wyższy

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic
W Cosmetic Surgery Clinic w Pradze zabieg operacyjnego liftingu brwi kosztuje 1789 euro (ponad 7500zł), natomiast w Sopocie jego cena waha się od 2500 do 5000 zł. Przy okazji wizyty w nadmorskim kurorcie warto wybrać się do Muzeum Sopotu, mieszczącym się w zabytkowej willi, zobaczyć Latarnię Morską czy przespacerować się po sopockim molo.

Lifting operacyjny brwi - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 3 500 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł do 5 300 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 6 300 zł
 • Wrocław od 6 500 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 6 000 zł
 • Białystok od 4 920 zł
 • Sopot od 3 000 zł
 • Jelenia Góra od 6 000 zł
 • Będzin od 3 000 zł do 6 000 zł
 • Słubice od 4 200 zł
Lifting operacyjny brwi cena »

Usługa lifting operacyjny brwi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.