Lifting policzków nićmi Happy Lift

odmładzanie policzków nićmi Happy Lift

Lifting policzków nićmi Happy Lift - informacje

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

Lifting nićmi Happy Lift to zabieg, mający na celu odmłodzenie twarzy i usunięcie oznak starzenia się skóry. Jest to innowacyjna metoda, która nie wymaga użycia skalpela. Zabiegu dokonuje się bowiem poprzez wprowadzenie pod skórę specjalnych nici z małymi haczykami, mającymi podtrzymywać tkanki. Lifting trwa zwykle od piętnastu do czterdziestu minut, a jego efekty utrzymują się około pięciu lat.

Gdzie w Polsce można poddać się zabiegowi z użyciem nici Happy Lift?

Małoinwazyjny lifting z wykorzystaniem nici Happy Lift ma w swojej ofercie Klinika Zawodny Estetic, mieszcząca się w Szczecinie. Placówka ta w 2011 roku otrzymała certyfikat z zakresu medycyny estetycznej, wydany przez Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTL. Klinika dysponuje systemem Ulthera, również przeznaczonym do wykonywania zabiegów liftingu skóry, oferuje też pacjentom lipotransfer metodą Adivive.

W warszawskiej Klinice Sztuk Pięknych AGKlinik zabiegi przeprowadza dr Adam Gumkowski, specjalista chirurgii estetycznej. Przynależy on do Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Kosmetycznej (International Board of Cosmetic Surgery). Doktor ukończył liczne kursy specjalistyczne z zakresu chirurgii plastycznej, w tym "Advance International Course of Aesthetic Surgery" w Rzymie. Obecnie specjalizuje się nie tylko w zabiegach odmładzających przy wykorzystaniu rozpuszczalnych nici (Happy Lift, Nici Aptos, a także Silhouette Soft Lift), ale i w różnych rodzajach liposukcji.

W opolskim Instytucie Dermatologii Leczniczej i Estetycznej Novum także można poddać się zabiegowi liftingującemu z użyciem nici wchłanialnych. Placówka dysponuje kilkoma rodzajami nici – poza modelem Happy Lift, wykorzystuje także PDO First Lift, w tym First Lift, First Lift Screw oraz First Lift Barb. W instytucie dokonuje się także zabiegu usuwania zmarszczek za pomocą lasera frakcyjnego YouLaser CO2 oraz ich wypełniania kwasem hialuronowym.

Na lifting policzków, przeprowadzany przy pomocy rozpuszczalnych nici, można się również umówić w Częstochowie, wybierając się do kliniki Derma-Clinic dr Orlitz. Stosuje się tam kilka różnych rodzajów nici Happy Lift (Free Floating, Double Needle oraz Ancorage). W klinice przeprowadza się też zabiegi ujędrniania i modelowania skóry twarzy przy pomocy urządzenia Carismed Kontur RF oraz aparatu do przeprowadzania lipolizy laserowej Accusculpt.

Zabieg nićmi Happy Lift oferuje też Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii „Uroda”, znajdujące się we Wrocławiu. Placówka może poszczycić się dwukrotnie otrzymanym Certyfikatem Zaufania - Laurem Pacjenta w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym (2013 i 2014). Ponadto, centrum wyposażone jest w laserowe urządzenia renomowanej włoskiej marki Quanta System.

Będąc w Krakowie, można natomiast odwiedzić gabinet lekarza medycyny estetycznej dr n. med. Dagmary Misiek-Cyrwus. Doktor Misiek-Cyrwus medycyną estetyczną zajmuje się od roku 2008. Była między innymi uczestnikiem XIII Międzynarodowego Kongersu Medycyny Estetycznej i Ani-Aging. Oprócz liftingu twarzy nićmi Happy Lift, doktor wykonuje także lifting laserowy przy pomocy platformy Quantum firmy LUMENIS. Ukończyła również szkolenie pod tytułem: „Zabiegi odmładzające z użyciem wchłanialnych nici SilhouetteSoft.

Porównanie cen zabiegu Happy Lift w Polsce i Niemczech

Kadra w AESTETIK Medycyna Estetyczna Włodzimierz Rosiński Kadra w AESTETIK Medycyna Estetyczna Włodzimierz Rosiński

W niemieckiej klinice Isartal-Praxis-Klinik für Plastische Chirurgie und Ästhetische Medizin München, zlokalizowanej w miejscowości Grünwald niedaleko Monachium, lifting z użyciem nici Happy Lift kosztuje co najmniej 1 400 euro (czyli prawie 6 000 złotych). W Warszawie ten sam zbieg można przeprowadzić już za 3 075 złotych, co coraz częściej skłania niemieckich pacjentów do odwiedzania naszego kraju. Przy okazji wizyty w wybranej klinice mogą skorzystać z atrakcji turystycznych polskiej stolicy, takich jak Pałac Zamoyskich czy Muzeum Fryderyka Chopina.

Lifting policzków nićmi Happy Lift - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 600 zł do 6 000 zł
  • Wrocław od 600 zł
  • Kraków od 900 zł
  • Bydgoszcz od 1 500 zł
  • Poznań od 700 zł do 3 500 zł
  • Łódź od 600 zł do 1 800 zł
  • Białystok od 2 500 zł do 3 000 zł
  • Radom od 2 500 zł do 5 000 zł
  • Bolesławiec od 900 zł
Lifting policzków nićmi Happy Lift cena »

Usługa lifting policzków nićmi happy lift jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.