Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem

Synonimy: podkrążone oczy usuwanie własnym tłuszczem, likwidacja podkrążonych oczu własnym tluszczem, lipofilling cieni pod oczami więcej »

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem - informacje

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem to zabieg medycyny estetycznej. Tłuszcz własny pacjenta pobierany jest wcześniej z innego obszaru ciała. Zabieg można połączyć też z liposukcją, podczas której odsysa się tkankę tłuszczową z opornych na odchudzanie miejsc. Pozyskany w ten sposób tłuszcz można wykorzystać do wypełniania zmarszczek na twarzy i odmłodzenia okolic oczu. Po zabiegu wypełniania tłuszczem doliny łez należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem

Wypełnianie cieni pod oczami przeszczepem własnego tłuszczu oferuje klinika medycyny estetycznej BeautymeD Aesthetic Clinic Miracki w Warszawie, gdzie pracuje lekarz medycyny estetycznej dr Krzysztof Miracki, który ukończył zaawansowany kurs pt. "Techniki podawania produktów Restylane Skinboosters". Informacja o klinice BeautymeD pojawiła się w magazynie Logo w artykule pt."Medycyna estetyczna dla mężczyzn". Dr Miracki wykonuje też takie zabiegi jak modelowanie podbródka lipotransferem i ujędrnianie skóry twarzy przeszczepem tłuszczu własnego pacjenta.

Do Centrum Liposukcji Lipoline Clinic w Katowicach można zapisać się na korektę zapadniętych policzków tłuszczem własnym pacjenta, a także na wygładzanie kurzych łapek lipotransferem. Pracuje tu chirurg plastyczny dr Konrad Januszek, który wykonuje autogenne przeszczepy tłuszczu poprawiające urodę. W Lipoline dostępne są też takie zabiegi jak dolina łez - modelowanie własnym tłuszczem i przeszczepianie własnej tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi metodą Adivive.

W Krakowie pacjentów przyjmuje chirurg dr n. med. Grzegorz Mocny, który odbył szkolenie praktyczne z zakresu podawania toksyny botulinowej w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych. Lekarz pracuje w kilku krakowskich placówkach, m.in. w swoim prywatnym gabinecie i w Specjalistycznym Centrum Medycznym Chirurgii Małoinwazyjnej SCM. Zajmuje się liposukcją techniką Body Tite i przeszczepami tłuszczu własnego pacjenta w inne obszary ciała, np. powiększanie piersi tłuszczem własnym oraz mniejsze zabiegi, np. likwidacja zmarszczek autogenną tkanką tłuszczową.

Pacjenci z Wrocławia mogą wybrać się do przychodni Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz, gdzie pracuje specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej dr Henryk Knakiewicz. Lekarz został przeszkolony w zakresie stosowania wypełniacza hydrofilowego do korekcji tkanki miękkiej twarzy. Zajmuje się likwidacją cieni pod oczami własnym tłuszczem, a także chirurgicznym liftingiem twarzy.

Lipofilling cieni pod oczami możliwy jest też w Sopocie, a dokładnie w klinice Sopocka Fabryka Urody, gdzie pracuje chirurg plastyczny dr n. med. Janusz Zdzitowiecki - uczestnik konferencji szkoleniowo-naukowej pt. "Nowoczesne metody leczenia ubytków tkanek miękkich i korekcji defektów estetycznych skóry". W Sopockiej Fabryce Urody warto skorzystać z zabiegu powiększania ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Lekarze dokonują lipotransferu w celu odmłodzenia twarzy, np. likwidacja podkrążonych oczu wstrzyknięciami autologicznego tłuszczu.

Modelowanie doliny łez własnym tłuszczem przeprowadzają lekarze z łódzkiej kliniki Art Estetyka Medycyna Estetyczna. Lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Edyta Santorek-Strumiłło wykonuje zabiegi wolumetryczne poprawiające kontury i jędrność twarzy, do których stosuje kwas hialuronowy lub tłuszcz własny pacjenta. Dr Strumiłło była uczestniczką warsztatów pt. "Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej". W Art Estetyka dostępne są jeszcze takie zabiegi jak lifting twarzy metodą hydrolift i lipoliza Aqualyx.

Likwidacja bruzd pod oczami własnym tłuszczem - ceny w Polsce i w Irlandii

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Zazwyczaj na cenę modelowania doliny łez własnym tłuszczem składa się pobranie tkanki tłuszczowej z innego rejonu ciała i przeszczepienie jej w okolice oczu. Zabieg ten jest popularny na całym świecie, ale jednocześnie nie wszędzie jest on opłacalny. Okazuje się, że pacjenci z irlandzkiej kliniki Castleknock Cosmetic Clinic w Dublinie mogą zlikwidować tłuszczem podkrążone oczy w cenie od 2500 funtów za mały obszar. W przeliczeniu na złotówki wynosi to aż ok. 13 374 zł i więcej. Lipofilling w Polsce jest o wiele tańszy, dlatego też turyści medyczni z Irlandii bardzo często przyjeżdżają do nas na likwidację podkrążonych oczu własnym tłuszczem, ponieważ mogą dzięki temu zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Dodatkowo warto zwiedzić  polskie zabytki, np. Zamek Królewski w Warszawie, Sukiennice w Krakowie i Rynek we Wrocławiu. 

 

 

Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem - ceny w różnych miastach

 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 8 000 zł
 • Wrocław od 1 700 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 3 500 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł
 • Tychy od 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 968 zł do 3 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Gdynia od 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska