Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wczytaj więcej wyników

Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Zabieg likwidacji linii pionowych czoła (tzw. lwich bruzd) polega na iniekcji odpowiedniego preparatu kwasu hialuronowego za pomocą igły lub kaniuli w okolice każdej bruzdy. Procedura polecana jest szczególnie osobom o silnej mimice brwi. Wśród jej przeciwwskazań wymienia się szczególnie nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, aktywną infekcję wirusem opryszczki, ciążę oraz karmienie piersią. Najczęściej zabieg wymaga znieczulenia (na około 40 minut przed nim na miejsce zabiegowe nakładany jest krem znieczulający). Iniekcja kwasu hialuronowego powoduje wygładzenie bruzd lub ich całkowity zanik. Pełne efekty zabiegu widoczne są po upływie około 3 tygodni. Procedurę można powtarzać wielokrotonie.

Usuwanie linii pionowych czoła kwasem hialuronowym w Polsce – gdzie można udać się na zabieg

Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w swojej ofercie ma Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej La Fuente w Szczyrku. Do likwidacji pionowych linii między brwiami, oprócz kwasu hialuronowego, w placówce wykorzystuje się także toksynę botulinową. Za ich pomocą w Centrum usunąć można również linie poziome czoła. Kwas hialuronowy używany jest także do usuwania zmarszczek policzków, zmarszczek palacza i bruzd wargowo-bródkowych, a także bruzd nosowo-wargowych, cieni pod oczami oraz poziomych pierścieni szyi.

W Poznaniu linie pionowe czoła za pomocą kwasu hialuronowego usunąć można w Klinice Urody Mona Lisa. W placówce do procedury likwidacji tzw. lwich bruzd wykorzystywany jest preparat Juvederm, który jest jedynym wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem środka znieczulającego. Dzięki temu podanie preparatu nie wymaga wcześniejszego znieczulenia. Za pomocą kwasu hialuronowego w klinice wygładzane są także m.in. zmarszczki marionetki oraz zmarszczki palacza. Oferta ośrodka obejmuje także korekcję zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej.

Zabieg likwidacji lwiej bruzdy za pomocą kwasu hialuronowego w Warszawie wykonać może dr n. med. Ewa Skulska, dermatolog i wenerolog. Specjalizuje się m.in. w dermatologii estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia „Zaawansowane techniki podawania kwasu hialuronowego”. Do wygładzania linii pionowych czoła stosuje preparaty Juvederm Ultra 3 i 4 oraz Restylane i Restylane Perlane. Procedurę przeprowadza również za pomocą toksyny botulinowej. Kwas hialuronowy stosuje także do likwidacji zmarszczek pionowych wokół ust, zmarszczek poziomych czoła oraz redukcji zmarszczek w okolicy oczu.

Cena usunięcia linii pionowych czoła za pomocą kwasu hialuronowego w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

W Polsce za zabieg redukcji pionowych blizn na czole zapłacić trzeba około 800 złotych. Za granicą cena tej procedury jest znacznie wyższa. W Clínica Dr. Mielgo w Pontevedrze (w Hiszapnii) jej cena wynosi 530 euro, czyli ponad 2 300 złotych.

Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Słupno od 499 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 300 zł
 • Kraków od 300 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 300 zł do 1 100 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 600 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 600 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.