ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Lipoline Clinic specjalizuje się w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej u kobiet i mężczyzn za pomocą nowoczesnej liposukcji Palomar SlimLipo™ 3D. Pomagamy pacjentom rozwiązać problem z niedoskonałościami sylwetki, niwelując zbędną tkankę tłuszczową z okolicy brzucha, nóg, piersi, a nawet podbródka.

W porównaniu z chirurgiczną liposukcją nasze procedury są prawie bezbolesne i małoinwazyjne, a ponadto nie wymagają wielodniowej hospitalizacji. Zabiegi wykonywane za pomocą systemu Palomar SlimLipo™ 3D nie niosą za sobą powikłań, a skóra jest po nich ujędrniona i bez nierówności. Ponadto efekt wyszczuplenia i rewitalizacji skóry jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Lipoline Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska