Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej

Synonimy: rozpuszczanie tkani tłuszczowej, lipoliza nieinwazyjna, intralipoterapia, modelowanie sylwetki za pomocą lipolizy więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - informacje

Zespół ekspertów Klinika Bieńkowscy Esteticmed.pl Zespół ekspertów Klinika Bieńkowscy Esteticmed.pl

Lipoliza iniekcyjna (intralipoterapia) jest zabiegiem mającym na celu modelowanie poszczególnych partii ciała poprzez usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wstrzyknięciu w wybrany obszar ciała substancji, która skutkuje rozpadem komórek tłuszczowych, tzw. adypocytów. Lipoliza jest wykonywana i kontrolowana przez lekarza. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym poprzez nałożenie maści ze środkiem znieczulającym. Aby osiągnąć zamierzony efekt wskazane jest wykonanie od 2-5 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni, w zależności o ilości tkanki tłuszczowej. Podczas jednego zabiegu można wykorzystać od 2 do 5 ampułek wstrzykiwanej substancji Aqualyx, każda po 8 ml, w zależności od potrzeb klienta. Efekt jest trwały, a czas zabiegu wynosi około 15 minut na jedną partię ciała.

Gdzie w Polsce wykonamy zabieg intralipoterapii

W Warszawie lipolizę iniekcyjną przeprowadza dr Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Wiedzę z tego zakresu zdobywał, uczestnicząc w wielu kursach w kraju i za granicą, m.in. „Intralipoterapia adipocytolioza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej”, czy w sesji szkoleniowej z zastosowania technik iniekcji nici PDO First Lift.

W Wrocławiu zabiegi intralipoterapii wykonuje dr Marcin Wiatroszak, lekarz medycyny estetycznej, który jako jeden z pierwszych w Polsce rozwinął metodę lipo transferu oraz modelowania ciała za pomocą kwasu hialuronowego (Macrolane). Jest on członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej PTL, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej czy World Anti-Aaging Academy of Medicine. Swoje doświadczenie zawdzięcza wieloletniej pracy na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK we Wrocławiu oraz wielu kursom i sympozjom z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej czy intralipoterapii.

W Katowicach przyjmuje dr n. med. Henryk Mekle, specjalista chirurgii ogólnej, który w 2006 roku jako pierwszy w Polsce rozpoczął wykonywanie zabiegu lipolizy laserowej. Swoje doświadczenie zdobywał, pełniąc funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu Zdroju, uczestnicząc w licznych kursach oraz międzynarodowych szkoleniach m.in. z zakresu lipolizy iniekcyjnej u dr Heinricha w Wiedniu, dyrektora International Academy of Aesthetic Lipolysis.

Centrum Medyczne Sanitas w Lublinie oferuje lipolizę iniekcyjną takich miejsc jak: podbródek, biodra, brzuch, uda, pośladki, czy plecy. Placówka posiada Certyfikat ISO 9001:2009, wyróżnienie Prezydenta Miasta Lublin pt.”Miejsce Przyjazne Rodzicom i Dzieciom” oraz „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

Klinika Magnolia w Łodzi także oferuje zabieg intralipoterapii. Klinika posiada również w swojej ofercie szereg innych zabiegów kształtujących sylwetkę, do których wykorzystywany jest wysokiej klasy sprzęt jak urządzenie Cavi Lipo czy Velle Smooth, służące do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Będąc w Szczecinie, zabieg usuwania tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej  wykonać można u lek. med. Violetty Grąckiej-Chrzanowskiej, lekarza medycyny estetycznej. Jest ona absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Ponadto, jest jednym z członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine).

Lipoliza iniekcyjna - ceny w Polsce jest konkurencyjna na tle innych państw

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

W estońskiej Christinas Clinic Health & Beauty koszt zabiegu lipolizy iniekcyjnej przy wykorzystaniu 40 ml substancji wynosi 500 euro (około 2 100zł), podczas gdy w Gdyni cena takiego samego zabiegu to 1 300 zł. Przy okazji wizyty w Gdyni warto skorzystać z okazji, by poznać liczne atrakcje miasta takie jak Klif Orłowski, Kamienna Góra, Akwarium Gdyńskie, czy dla bardziej aktywnych Jumpcity-Park Trampolin.

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 200 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 200 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 199 zł do 1 600 zł
 • Wrocław od 250 zł do 1 200 zł
 • Łódź od 150 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 250 zł do 10 000 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 2 050 zł
 • Białystok od 250 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 1 200 zł
 • Częstochowa od 199 zł do 2 050 zł
 • Kielce od 100 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 300 zł do 1 800 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.