Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Julianów i okolice

Synonimy: rozpuszczanie tkani tłuszczowej, lipoliza nieinwazyjna, intralipoterapia, modelowanie sylwetki za pomocą lipolizy więcej »

Bezpośrednio Julianów nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 31 innych klinik z okolicy Julianów. Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (31 km od Julianów) w cenie 400 zł lub w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (31 km od Julianów) gdzie cena za lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej wynosi 350 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska