Lipoliza laserowa - podbródek Kraków i okolice

Synonimy: laserowe wyszczuplanie podbródka, laserowa redukcja tłuszczu z podbródka, laserowe usuwanie tłuszczu na podbródku

Filtruj wyniki

Lipoliza laserowa - podbródek Kraków - informacje

Pacjenci, którzy posiadają tzw. "drugi podbródek" oraz ci, którzy zauważyli, że ich podbródek zwiotczał i przestał być jędrny, mogą poddać się lipolizie laserowej. Jest to zabieg, który nie tylko pozwoli się pozbyć zbędnego tłuszczu, ale także ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy. Jest to bezbolesna i bezinwazyjna alternatywa dla operacji chirurgicznych. Światło lasera wnika pod skórę i stymuluje produkcję kolagenu oraz obkurcza go, przez co skóra staje się napięta. Pierwszym etapem zabiegu jest niewielkie nacięcie i wprowadzenie pod skórę światłowodu, który rozbija tkankę tłuszczową. Laser nie uszkadza okolicznych tkanek oraz naczyń krwionośnych. Aby uzyskać pożądany efekt wystarczy jeden zabieg. Operacja trwa od 1 do 2 godzin i jest bezbolesna.

Placówki w Krakowie, w których można wykonać laserową lipolizę podbródka

Lipoliza laserowa podbródka znajduje się w ofercie krakowskiego Instytutu Dermatologii Eco Lab, w którym peocedurę przeprowadza się za pomocą wielofunkcyjnej platformy laserowej ALMA HARMONY XL, zapewniającej bezpieczeństwo i doskonałe efekty estetyczne zabiegu. Stosowane tu urządzenie posiada amerykański certyfikat FDA, który potwierdza jego skuteczność. W Eco Lab, poza lipolizą laserową, można wykonać również inne zabiegi laserowe w obrębie twarzy, w tym fotoodmaładzanie, usuwanie blizn i przebarwień oraz zamykanie naczynek.

Przy ul. Krzywej przyjmuje lek. med. Marta Librant-Suska, specjalista medycyny estetycznej, która oferuje swoim pacjentom laserową lipolizę podbródka. Stosuje w tym celu zaawansowany technologicznie sprzęt Coolsculpting by ZELTIQ Ultracontour. Swoje doświadczenie w tej dziedzinie, potwierdzone certyfikatami, zawdzięcza m.in. podyplomowym studiom na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalistka, poza lipolizą laserową podbródka, świadczy również usługi w zakresie  zamykania naczynek, usuwania rumienia bądź korekcji rozstępów przy pomocy laserów SCITON® i Fraxel.

Lipolizę laserową podbródka można przeprowadzić w znajdującym się przy ul. Armii Krajowej szpitalu św. Rafała. Za pomocą lasera rozbija się tu komórki tłuszczowe, które są następnie odessane. Zabieg jest praktycznie bezbolesny jednak na życzenie pacjenta można zastosować znieczulenie miejscowe. W szpitalu św. Rafała można także wykonać liposukcję wibracyjną, polegającą na rozbijaniu tłuszczu poprzez ruch kaniuli oraz liposukcję ultradźwiękową.

Cena lipolizy laserowej podbródka w Krakowie i na Węgrzech

Średnia cena, jaką trzeba zapłacić za lipolizę laserową podbródka w krakowskich klinikach to około 3 000 zł. Dla porównania, w węgierskim centrum medycyny estetycznej i plastycznej Szeptest Cosmetic Surgery taki sam zabieg kosztuje 1 190 euro (ok. 8 100 zł.), natomiast w gabinecie BeautyHungary - 1 875 euro, czyli ponad 8 000 zł.

Lipoliza laserowa - podbródek - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Warszawa od 4 000 zł
  • Wrocław od 3 000 zł
  • Częstochowa od 1 500 zł
  • Łomża od 500 zł
  • Międzyzdroje od 300 zł
  • Łaziska Górne od 1 500 zł do 2 300 zł
Pokaż więcej »

Usługa lipoliza laserowa - podbródek w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska