Lipoliza laserowa - usuwanie tkanki tłuszczowej

lipoliza laserowa SmartLipo, lipoliza laserowa Cool Lipo, Lipoliza laserowa Acculift więcej »

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64

Bellazone

4,7 / 5  (22 opinii)  rozwiń
  • Lipoliza laserowa - usuwanie tkanki tłuszczowej od 3 000 zł
  • Lipoliza laserowa - podbródek od 1 500 zł
  • Lipoliza laserowa - ramiona od 3 000 zł
  • Lipoliza laserowa - plecy od 4 000 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Lipoliza laserowa - usuwanie tkanki tłuszczowej - informacje

Modelowanie sylwetki i likwidacja zbędnej tkanki tłuszczowej przy pomocy zabiegów chirurgii plastycznej ciszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, jednak wiele osób obawia się skalpela i pooperacyjnego bólu. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zabieg lipolizy laserowej – małoinwazyjną metodę likwidacji tłuszczu, stanowiącą doskonałą alternatywę dla klasycznej liposukcji. Zabieg polega na rozbiciu błon komórek tłuszczowych przy pomocy światła lasera. Uwolniony tłuszcz w postaci emulsji jest częściowo odsysany, a częściowo wchłaniany przez organizm na drodze naturalnych procesów metabolicznych. Zabieg trwa zazwyczaj około godziny, nie wymaga znieczulenia ogólnego ani hospitalizacji, a pacjent wraca do normalnej aktywności już po kilku dniach.

Laserowe wyszczupanie - najnowocześniejszy sprzęt, doświadczeni lekarze

W Polsce funkcjonuje wiele placówek medycznych, które w swojej ofercie mają zabiegi lipolizy laserowej. Wśród nich warto wymienić warszawską klinikę Afrodyta MediSpa, gdzie nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej przeprowadza jest z zastosowaniem najnowocześniejszego lasera SLIMLIPO. Dodatkowo placówka może poszczycić się najwyższą w Polsce liczbą zabiegów lipolizy laserowej, przeprowadzonych tą metodą, oraz zaszczytną funkcją oficjalnego centrum szkoleniowego SLIMLIPO. Na wyposażeniu kliniki znajduje się wiele innych nowoczesnych urządzeń zabiegowych wysokiej klasy, w tym laser frakcyjny CO2 Microxel, innowacyjna platforma Cryolab i urządzenie do zabiegów światłem I2PL Ellipse Flex, a zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Procedury lipolizy iniekcyjnej wykonują dr n. med Karolina Dżaman i dr n. med. Agnieszka Krawczyk.

Również w Warszawie znajduje się Klinika Medycyny Estetycznej dr Adama Gumkowskiego AGklinik. W Placówce do usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej wykorzystywany jest laser Nd:Yag AccuSculpt o unikalnej długości fali 1444 nm, zapewniającej najwyższą efektywność w rozbijaniu komórek tłuszczowych i krótszy czas zabiegu. Skuteczność lasera potwierdzają certyfikaty amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz CE. Zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej w klinice przeprowadza jej właściciel, lek. med. Adam Gumkowski – chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członek International Board of Cosmetic Surgery, European Academy of Cosmetic Surgery oraz International Society of Lipolysistherapy.

Lipoliza laserowa w Polsce – gdzie na zabieg?

Pacjenci spoza Warszawy również mają do wyboru wiele doskonałych placówek, które przeprowadzają zabiegi lipolizy laserowej. W Krakowie funkcjonuje DermArt Medical Spa, gdzie zabiegi nieinwazyjnego usuwania tłuszczu przeprowadzane są metodą SLIMLIPO. Właścicielką oraz głównym lekarzem kliniki jest dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko – wiceprezes Sekcji Kosmetologii Lekarskiej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, członek Sekcji Dermatologii Estetycznej i Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Zabieg ma w swojej ofercie również katowickie Centrum Estetyki Ciała, które swoim pacjentom oferuje szeroki zakres nowoczesnych metod modelowania sylwetki, w tym liposukcję ultradźwiękową i rzeźbienie sylwetki metodą Vaser Lipo HD. Zabiegi lipolizy laserowej w placówce przeprowadza lek. med. Natalia Kulczyńska.

Z kolei w Częstochowie znajduje się Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone, gdzie do zabiegów lipolizy wykorzystywany jest jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku systemów laserowych Fotona Spectro Sp. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zabieg zabiegów modelujących i wyszczuplających (m.in. kriolipoliza, lipoliza iniekcyjna), wykonywanych przez lek. med. Jarosława Rządkowskiego.

Pacjenci z Łodzi mogą udać się do Centrum Chirurgicznego Fragmat-Med – nowoczesnej placówki, wyposażonej w nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej jakości (laser do lipolizy SmartLipo, laser NightLase do leczenia chrapania). Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza dr n. med. Paweł Pisera.

W Szczecinie zabiegi lipolizy laserowe wykonywane są w Centrum Dermatologii Laserowej,
Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica, gdzie przeprowadza je lek. med. Marcin Wiśniowski. Na wyposażeniu placówki znajduje się wiele wysokiej klasy urządzeń zabiegowych, których skuteczność i bezpieczeństwo potwierdza certyfikat FDA, w tym laser diodowy i-lipo do nieinwazyjnej lipolizy laserowej.

W Polsce tanio i solidnie wykonasz zabiegi laserowej lipolizy

Zabiegi lipolizy laserowej cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród Polaków, ale także wśród mieszkańców Niemiec, Wielkiej Brytanii czy USA, jednak w tych krajach koszt nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej jest o wiele wyższy niż w Polsce. Przykładowo, w brytyjskich klinikach średni koszt laserowej lipolizy brzucha wynosi 3000£ (niemal 15 000zł), podczas gdy w warszawskim salonie Afrodyta MediSpa ceny rozpoczynają się już od 8000zł. Tak duża różnica cen przyciąga zagranicznych pacjentów, poszukujących oszczędności. Wizyta w Polsce jest też dla nich okazją do odpoczynku i zapoznawania się z niewątpliwymi atrakcjami turystycznymi naszego kraju.

Usługa lipoliza laserowa - usuwanie tkanki tłuszczowej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.