Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej

Synonimy: zabieg liposukcji ultradźwiękowej, usuwanie tłuszczu metodą lipolizy ultradźwiękowej, lipoliza ultradźwiękowa więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej? Dołącz do nas! »

Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej - informacje

Gabinet zabiegowy w Team Beauty Klinika Urody Gabinet zabiegowy w Team Beauty Klinika Urody

Lipoliza ultradźwiękowa stanowi alternatywę dla liposukcji. Procedura jest całkowicie bezbolesna,  a do osiągnięcia pełnych rezultatów zaleca się poddać serii około sześciu zabiegów. Wśród przeciwwskazań do lipolizy ultradźwiękowej wymienia się m.in. choroby nowotworowe, ostre stany zapalne oraz epilepsję.

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy lipolizy ultradźwiękowej w Polsce – gdzie można udać się na zabieg

W Szczecinie lipolizę ultradźwiękową wykonać może lek. med. Violetta Grącka-Chrzanowska, lekarz rodzinny oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie i należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu zabiegów przy użyciu urządzenia Cavi-Lipo. Za jego pomocą usuwa nadmiar tłuszczu np. z podbródka, ramion, brzucha i pośladków, a także z okolic ud oraz kolan. Pacjenci poddać się u niej mogą również lipolizie iniekcyjnej, jej oferta obejmuje ponadto lifting twarzy nićmi PDO, terapię depigmentacyjną Cosmelan oraz leczenie łysienia (farmakologia, mezoterapia).

W Toruniu lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej jest możliwa do przeprowadzenia w Studio Modelowania Sylwetki EndoMed, w którym świadczone są usługi z zakresu modelowania ciała. W placówce do lipolizy ultradźwiękowej wykorzystuje się jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń medycznych do redukcji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej – Cavi-Lipo (urządzenie posiada prestiżowy certyfikat Amerykańskiego Urzędu do spraw Lekarstw i Żywności). Lipoliza przeprowadzana jest w takich obszarach ciała jak podbródek, ramiona i  brzuch, a także pośladki, uda wewnętrzne i zewnętrzne, kolana oraz łydki. Osoby, zmagające się z nadmiernymi kilogramami, poddać się mogą również masażowi podciśnieniowemu (endermologia).

Na lipolizę ultradźwiekową w Warszawie udać się można doSkin Like Silk Clinique, w którym tą metodą usuwa się nadmiar nagromadzonego tłuszczu z okolic ramion, brzucha, pośladków, ud oraz łydek. W placówce pacjenci poddać się mogą także zabiegowi usuwania tłuszczu za pomocą urządzenia Venus Freeze oraz urządzenia CAVIFAST 2 (medyczna kawitacja). W klinice przeprowadza się również kriolipolizę, masaż podciśnieniowy, masaż próżniowy oraz masaż bańką chińską, oferta obejmuje ponadto całą gamę usług z obszaru laseroterapii (np. leczenie trądziku i zmian potrądzikowych, usuwanie blizn lub tatuaży, fotoodmładzanie i ujędrnianie biustu).

Cena lipolizy ultradźwiękowej w Polsce i w Hiszpanii

Gabinet zabiegowy w Pałac Bielawa & Spa Bella Medi Gabinet zabiegowy w Pałac Bielawa & Spa Bella Medi

W Polsce za usuwanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha za pomocą lipolizy ultradźwiękowej zapłacić trzeba około 300 złotych (cena jednego zabiegu). Tymczasem w Steticel Alicante w Alicante (w Hiszpanii) cena zabiegu wynosi około 100 euro, czyli ponad 430 złotych.

Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 149 zł do 1 799 zł
  • Kraków od 150 zł
  • Gdynia od 100 zł
  • Częstochowa od 700 zł do 2 300 zł
  • Bydgoszcz od 700 zł do 2 300 zł
  • Sopot od 110 zł do 180 zł
  • Nowy Sącz od 280 zł do 350 zł
  • Zakopane od 1 800 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.