Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej Dzierżoniów i okolice

Synonimy: zabieg liposukcji ultradźwiękowej, usuwanie tłuszczu metodą lipolizy ultradźwiękowej, lipoliza ultradźwiękowa więcej »

Bezpośrednio Dzierżoniów nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Dzierżoniów. Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Klinika Anna Pikura Wrocław we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) w cenie 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.