Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej Dzierżoniów i okolice

Synonimy: zabieg liposukcji ultradźwiękowej, usuwanie tłuszczu metodą lipolizy ultradźwiękowej, lipoliza ultradźwiękowa więcej »

Bezpośrednio Dzierżoniów nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Dzierżoniów. Lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Pałac Bielawa & Spa Bella Medi Bielawa (5 km od Dzierżoniów) lub w Klinika Anna Pikura Wrocław we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) gdzie cena za lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz lipoliza ultradźwiękowa - usuwanie tkanki tłuszczowej Dzierżoniów? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.