Liporadiologia Vinci Bielsko-Biała i okolice

Synonimy: odchudzanie metodą Liporadiologia Vinci, modelowanie sylwetki lipodermologia, LipoRadioLogie likwidowanie tkanki tłuszczowej więcej »

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą liporadiologia Vinci, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Liporadiologia Vinci można przeprowadzić m.in. w Hotel Żywiecki Medical SPA Przyłęków (25 km od Bielska-Białej) w cenie 190 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa liporadiologia vinci w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska