Liposukcja Body Jet - podbródek

liposukcja WAL, Liposukcja podbródka, liposukcja

Liposukcja Body Jet - podbródek - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Liposukcja Body Jet WAL podbródka to zabieg bezpieczny dla pacjenta i minimalnie inwazyjny, a także delikatny, dlatego można za jego pomocą wyszczuplać niewielkie obszary ciała. Za pomocą metody WAL tkanka tłuszczowa jest wypłukiwana poprzez roztwór soli fizjologicznej, podawanej wraz ze znieczuleniem poprzez kaniulę, umieszczaną przez lekarza pod skórą pacjenta. Strumień wodny, wykorzystywany w czasie zabiegu, pozwala na uzyskanie nienaruszonych i żywotnych komórek tłuszczowych, które potem mogą być wykorzystane do modelowania innych części ciała pacjenta.

Gdzie w polskich klinikach medycyny estetycznej można wyszczuplić podbródek za pomocą liposukcji Body Jet

Na odessanie tłuszczu z podbródka za pomocą techniki Body Jet można udać się do Warszawy doj Kliniki La Perla. Liposukcja Body Jet Evo stosowana jest w placówce nie tylko do odchudzania podbródka, ale także do modelowania innych części ciała takich jak brzuch, talia, pośladki czy wewnętrzne lub zewnętrze powierzchnie ud. Zabieg liposukcji można połączyć tutaj z przeszczepem własnego odessanego tłuszczu pacjenta w inne części ciała, w celu ich wymodelowania, np. do powiększenia ust, wolumetrii twarzy, rekonstrukcji piersi po mastektomii czy do likwidowania ubytków ciała, powstałych w wyniku wypadków.

Lekarzem, zajmującym się zabiegami likwidującymi tkankę tłuszczową okolicy podbródka za pomocą techniki Body Jet, jest przyjmujący w Szczecinie dr n. med. Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej (certyfikat od 2004 roku) i specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej (od 2008 roku), który doszkalał się na licznych kursach z zakresu wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Posiada certyfikat szkolenia Body Jet i Filler Controller, uprawniający go do obsługi urządzeń do wykonywania pobrań tkanki tłuszczowej metodą WAL urządzeniem Body Jet Evo wraz z systemem FillerCollector (2014 rok).

Liposukcja Body Jet podbródka oferowana jest także przez Centrum Chirurgiczne Fragmat Med, znajdujące się w Łodzi. Placówka ta wyposażona jest w urządzenie Body Jet do zabiegów mikroliposukcji wodnej, za pomocą której pacjent może pozbyć się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej także z ramion talii, obszaru nad kolanami oraz brzucha czy bioder. Ponadto zabieg ten może być tutaj stosowany również do leczenia pseudoginekomastii, a pobrane w procesie odessania komórki tłuszczowe mogą być implantowane w celu modelowania twarzy i ciała. Z innych zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej z małych obszarów można poddać się tutaj także lipolizie laserowej Smart Lipo.

Jaka jest cena wyszczuplania podbródka Body Jet w Polsce, a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

3 000 zł trzeba zapłacić u polskich lekarzy medycyny estetycznej za odessanie tkanki tłuszczowej z podbródka za pomocą techniki liposukcji WAL, natomiast w Niemczech na taki sam zabieg trzeba wydać 1 500 euro (6 500 zł) w Ästhetisch Plastische Chirurgie Berlin.

Liposukcja Body Jet - podbródek - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Kraków od 2 999 zł do 4 000 zł
  • Łódź od 3 000 zł do 4 000 zł
  • Rzeszów od 4 000 zł
  • Wrocław od 3 500 zł
  • Kowale od 2 500 zł
  • Józefów od 4 000 zł
  • Chorzów od 3 500 zł do 4 000 zł
  • Nowy Targ od 2 800 zł
Liposukcja Body Jet - podbródek cena »

Usługa liposukcja body jet - podbródek jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Autor: