Liposukcja brzucha i talii Bydgoszcz i okolice

odsysanie tłuszczu z brzucha i talii

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha i talii, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Liposukcja brzucha i talii można przeprowadzić m.in. w Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz w Toruniu (41 km od Bydgoszczy) w cenie 6 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Liposukcja brzucha i talii Bydgoszcz - informacje

Liposukcja brzucha i talii to zabieg, należący do procedur modelujących sylwetkę, który polega na odessaniu miejscowo nagromadzonego tłuszczu w tej okolicy. Lekarz wprowadza pod skórę brzucha i talii specjalną kaniulę, która rozpuszcza komórki tłuszczowe, a następnie odsysa je. Zabieg taki skierowany jest do osób stosunkowo szczupłych, posiadających nadmiar tkanki tłuszczowej okolicy brzucha oraz talii.

Gdzie można wyszczuplić brzuch i talię za pomocą liposukcji w bydgoskich ośrodkach chirurgii plastycznej

Na odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha i talii można udać się do Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Inną formą usuwania nadmiaru tłuszczu jest tutaj plastyka powłok brzucha. Z zabiegów chirurgii plastycznej, modelujących sylwetkę, placówka oferuje także przeszczepy tkanki tłuszczowej, operacje plastyczne piersi (powiększanie, zmniejszanie i podnoszenie) oraz operacje plastyczne twarzy z zakresu liftingu twarzy i szyi.

Liposukcja brzucha i talii oferowana jest także przez Centrum Medyczne Bieńkowski. Takie zabiegi przeprowadzane są tutaj metodą WAL, za pomocą urządzenia do liposukcji Body Jet. Ponadto przeprowadzana jest tutaj również liposukcja klasyczna SAL. Oprócz brzucha i talii pacjent może poddać się także odessaniu tłuszczu z pleców, ramion, okolic pachowych oraz okolic biodrowych, a także z pośladków czy ud zewnętrznych i wewnętrznych. Brzuch można wymodelować w klinice również za pomocą abdominoplastyki, czyli plastyki powłok brzucha.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Bydgoszczy zabiegami liposukcji brzucha i talii, jest prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1986 i II stopnia od 2003 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja w 2010 roku), który z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej doświadczenie swoje zdobywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Do głównych zainteresowań profesora należą m.in. zabiegi liposukcji różnych części ciała. Profesor odsysa nadmiar tkanki tłuszczowej w brzucha i talii metodą tumescencji, którą stosuje również przy miejscowym nagromadzeniu się tłuszczu na biodrach, kolanach, podbródku czy udach.

Jaka jest cena zabiegu odessania tłuszczu z brzucha i talii w Bydgoszczy, a jaka za granicą?

Za zabieg liposukcji brzucha i talii trzeba w bydgoskich ośrodkach chirurgii plastycznej zapłacić kwotę 6 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii to suma rzędu 4 000 funtów (22 600 zł) w AustinGraces Plastic Surgery, mieszczącym się w Londynie.

Liposukcja brzucha i talii - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

  • Łódź od 1 500 zł
  • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
  • Wrocław od 6 000 zł
  • Kraków od 5 000 zł
  • Poznań od 6 000 zł do 10 000 zł
  • Zielona Góra od 12 000 zł
  • Toruń od 6 000 zł do 12 000 zł
  • Kielce od 5 000 zł
Liposukcja brzucha i talii cena »

Usługa liposukcja brzucha i talii w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza medycyny estetycznej.