Liposukcja brzucha Gdańsk

Synonimy: odsysanie tłuszczu z brzucha

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja brzucha Gdańsk - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Liposukcja brzucha (inaczej lipoplastyka) to zabieg, polegający na usunięciu lokalnie nagromadzonego tłuszczu. Jego celem jest poprawa konturów sylwetki i wymodelowanie pożądanych kształtów ciała. Tkanka tłuszczowa jest usuwana dzięki specjalnym,  wprowadzanym pod skórę kaniulom, z końcówką odsysającą tłuszcz. Tkanka tłuszczowa jest doprowadzana do postaci półpłynnej poprzez wibracyjne ruchy kaniul lub dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak laser, a następnie odessana. Liposukcję brzucha może wykonać lekarz specjalizujący się w inwazyjnych zabiegach plastycznych, rekonstrukcyjnych i estetycznych, czyli chirurg plastyczny.

Liposukcja brzucha w Gdańsku – gdzie można wykonać zabieg?

Zabiegi liposukcji, w tym liposukcję brzucha, przeprowadza dr n. med. Janusz Zdzitowiecki. W obrębie brzucha zabieg skoncentrowany jest na przedniej ścianie brzucha wraz z miejscami pod piersiami oraz okolicach talii. Dr Zdzitowiecki posiada specjalizację chirurgii plastycznej II stopnia, chirurgii ogólnej I stopnia oraz anestezjologii i intensywnej terapii I stopnia, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz współzałożycielem Polskiej Fundacji Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń – ARS-MED.

Liposukcja brzucha należy do oferty Centrum Medycyny Estetycznej Laseroterapii La Nika. Klinika jest wyposażona w nowoczesne urządzenie do laserowej liposukcji – Slim Lipo. Podczas zabiegu pod skórę są wprowadzane cienkie kaniule, które jednocześnie emitują energię lasera bezpośrednio w tkankę tłuszczowa, rozpuszczając ją i odprowadzając upłynniony tłuszcz na zewnątrz. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, urządzenie emituje fale w dwóch długościach 924 nm oraz 975 nm, dzięki czemu skutecznie rozpuszcza tkankę tłuszczową i ma działanie liftingujące na skórę.

Liposukcję brzucha można wykonać w Derm-Estetyce, klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, która znajduje się w oddalonej o 20 km od Gdańska Gdyni. Oferta obejmuje klasyczną liposukcję brzucha oraz innych partii ciała, takich jak uda, biodra, talia i pośladki. Do oferty należy również zabieg łączący liposukcję z plastyką brzucha (abdominoplastyką), podczas którego operacyjnie usuwany jest fałd skórno-tłuszczowy w środkowej i dolnej część brzucha. Operacja obejmuje również plastykę mięśni brzucha, co pomaga podkreślić talię. Oferta jest skierowana do pacjentek z nadmiernie rozciągniętymi powłokami brzusznymi po ciążach lub po gwałtownej utracie wagi.

Cena liposukcji brzucha w Gdańsku oraz w Aberdeen w Anglii

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Liposukcja brzucha w Gdańsku wiąże się z wydatkiem od 5 800 do 9 000 zł. W Innocent Aetshetics w Aberdeen w Anglii, zabieg liposukcji na pojedynczym obszarze ciała wynosi 3 000 funtów (ok 16 000 zł).

Liposukcja brzucha - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 8 400 zł do 10 500 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 5 000 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 7 000 zł
 • Szczecin od 7 000 zł do 8 500 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Białystok od 6 150 zł
 • Zielona Góra od 4 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja brzucha w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska