Liposukcja brzucha Kraków

odsysanie tłuszczu z brzucha

Liposukcja brzucha Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Liposukcja jest zabiegiem, polegającym na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc ciała. Najczęściej procedurę przeprowadza się w takich miejscach, jak brzuch, talia oraz pośladki. W chwili obecnej istnieje wiele rodzajów liposukcji (np. liposukcja ultradźwiękowa, laserowa, wspomagana strumieniem wody, infradźwiękowa). Należy pamiętać, że zabieg ten stanowi jedynie formę uzupełniająca proces odchudzania.

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha za pomocą liposukcji w Krakowie – gdzie można udać się na zabieg

W Krakowie na usuwanie złogów tłuszczu z brzucha udać się można do Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik, w którym do usuwania tkanki tłuszczowej wykorzystuje się liposukcję ultradźwiękową drugiej generacji Vaser Lipo. Do ośrodku pacjenci poddać się mogą również lipolizie iniekcyjnej, która pozwala w sposób bezoperacyjny zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, oraz zabiegowi I-lipo (redukcja tłuszczu za pomocą lasera diodowego). Oferta Instytutu obejmuje ponadto przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta (bogatej w komórki macierzyste) oraz plastykę powłok brzusznych.

Liposukcję brzucha wykonać może także lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej. Za pomocą zabiegu liposukcji usuwa depozyty tłuszczowe z miejsc takich, jak np. brzuch, klatka piersiowa i pośladki, a także ramiona, uda, kolana oraz łydki. Osoby, zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, poddać się mogą u niego również lipolizie iniekcyjnej. Udać się do niego można na plastykę powłok brzusznych, powiększenie pośladków (za pomocą endoprotez), modelowanie kształtu łydek (za pomocą protez) oraz lifting ud.

Liposukcja brzucha w Krakowie jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Janeczko, w której do modelowania sylwetki wykorzystuje się liposukcję laserową Palomar SlimLipo 3D. Zabieg wykonuje się w takich obszarach ciała, jak np. brzuch, bryczesy i uda wewnętrzne, jak również plecy, talia, pośladki oraz kolana. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również zabiegowi lipolizy iniekcyjnej.

Cena liposukcji ultradźwiękowej w Krakowie i w Pradze

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

W Krakowie za modelowanie brzucha za pomocą liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w The Private Clinic of Harley Street w Leeds wynosi ona 5 500 funtów brytyjskich, czyli około 32 000 złotych.

Liposukcja brzucha - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 4 000 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 5 000 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 10 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 7 000 zł
 • Gdańsk od 8 200 zł do 10 500 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Białystok od 6 150 zł
 • Zielona Góra od 4 500 zł
Liposukcja brzucha cena »

Usługa liposukcja brzucha w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.