Liposukcja klasyczna SAL

Synonimy: odsysanie tłuszczu

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Liposukcja klasyczna SAL - informacje

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

Liposukcja klasyczna SAL (Suction Assisted Liposuction) jest zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, polegającym na usuwaniu nadmiaru miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy podciśnienia. Jest to jedna z najpopularniejszych procedur modelowania sylwetki, która pozwala na redukcję tłuszczu np. z okolic brzucha, pośladków, ramion i bioder, a także ud oraz łydek. 

Liposukcja klasyczna SAL w Polsce – gdzie można udać się na zabieg

W Dobrej Szczecińskiej (niedaleko Szczecina) liposukcję tradycyjną wykonać może lek. med. Maciej Pastucha, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny, który jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Za pomocą liposukcji nadmiar tkanki tłuszczowej usuwa przede wszystkim z okolic podbródka, ramion, brzucha i pośladków, przeprowadza ją również na obszare bioder, ud, kolan i łydek. Udać się do niego można także na modelowanie ciała poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, plastykę powłok brzusznych, lifting ud oraz na plastykę ramion. Jego oferta obejmuje ponadto całą gamę procedur modelujących wykonywanych w obrębie biustu (powiększenie piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi, redukcja piersi, podniesienie piersi).

W Warszawie liposukcja klasyczna SAL jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Marka Szczyta, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu modelowania sylwetki. W placówce pacjenci poddać się mogą zarówno liposukcji tradycyjnej, jak i liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w takich obszarach ciała, jak brzuch, biodra i pośladki, a także uda, kolana i łydki. Do ośrodka udać się można również na przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, oferta Kliniki obejmuje także modelowanie łydek implantami, plastykę powłok brzusznych (np. wtórna plastyka brzucha, plastyka brzucha z odsysaniem tłuszczu, plastyka podbrzusza) oraz lifting ud i ramion.

Na modelowanie ciała poprzez liposukcję klasyczną w Sosnowcu udać się można do Kliniki Szafirowej, w której za pomocą liposukcji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z takich partii ciała jak brzuch, biodra, pośladki i uda, a także z klatki piersiowej (w przypadku ginekomastii), ramion, pleców i łydek. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również plastyce powłok brzusznych oraz całej gamie procedur wykonywanych w obrębie piersi (powiększenie, podniesienie, pomniejszenie z podniesieniem piersi, rekonstrukcja piersi, plastyka wciągniętych brodawek, leczenie ginekomastii).

Cena liposukcji tradycyjnej w Polsce i w Hiszpanii

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

W Poznaniu za modelowanie ciała metodą liposukcji klasycznej zapłacić trzeba od 4 000 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest na ogół znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica de Cirugía Plástica w Kadyksie (w Hiszpanii) wynosi ona 4 120 euro, czyli ponad 18 000 złotych.

Liposukcja klasyczna SAL - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 2 500 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 1 800 zł do 14 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 1 900 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 9 000 zł
 • Gdańsk od 6 300 zł do 12 600 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Białystok od 4 920 zł do 7 380 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja klasyczna sal jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska