Liposukcja klasyczna SAL Kraków

odsysanie tłuszczu

Liposukcja klasyczna SAL Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Liposukcja klasyczna SAL to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, należący do operacji kształtujących sylwetkę. Polega na miejscowym odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnych kaniul, umieszczanych podskórnie poprzez niewielkie nacięcia. Liposukcję przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, a czas zabiegu uzależniony jest od ilości tkanki tłuszczowej do odessania oraz okolicy ciała, poddanej zabiegowi (krócej będzie trwała liposukcja podbródka, niż odessanie tłuszczu z brzucha).

Zabiegi klasycznej liposukcji w ofercie krakowskich chirurgów plastyków

Lekarzem, zajmującym się na terenie Krakowa zabiegami liposukcji klasycznej, jest lek. med. Marek Ciesiński, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1996 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 2003 roku), który swoje doświadczenie z przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle w Danii, a także w Niemczech, Holandii i Stanach Zjednoczonych. Należy do Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Można do niego udać się na liposukcję klasyczną wybranego obszaru ciała (klatka piersiowa, brzuch, pośladki, uda) oraz na odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy podbródkowej.

Liposukcja klasyczna SAL oferowana jest również przez Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej Art & Med, mieszczącą się w Krakowie. Dostępna jest tutaj liposukcja podbródka oraz szyi, natomiast z zakresu modelowania sylwetki pacjent może poddać się tu odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, z ud zewnętrznych i wewnętrznych oraz z bioder i pośladków. Ponadto, wśród operacji wyszczuplających, można tutaj przeprowadzić korekcję powłok brzusznych oraz miniplastykę brzucha.

Na odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała można udać się również do lek. med. Artura Zawisza, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1993 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 2000 roku), przyjmującego swoich pacjentów w Krakowie. Zabiegi liposukcji techniką klasyczną wykonuje na obszarze podbródka, ramion i kolan, a także na obszarze ud, pośladków, brzucha i bioder. W jego ofercie znajdują się także przeszczepy tkanki tłuszczowej pacjenta, za pomocą których może wymodelować twarz i powiększyć usta.

Cena liposukcji klasycznej SAL w Krakowie oraz w Stambule

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Za odessanie tłuszczu z brzucha za pomocą metody klasycznej liposukcji trzeba u krakowskich chirurgów plastycznych zapłacić kwotę 6 000 zł, natomiast w Turcji jest to suma 11 100 lir tureckich (14 500 zł) w Comfort Zone Cosmetic Surgery, mieszczącej się w Stambule.

Liposukcja klasyczna SAL - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 000 zł do 9 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 1 800 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 10 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 9 000 zł
 • Zielona Góra od 4 500 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 8 500 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Białystok od 4 920 zł do 7 380 zł
Liposukcja klasyczna SAL cena »

Usługa liposukcja klasyczna sal w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja klasyczna sal w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.