Liposukcja klasyczna SAL Poznań

Synonimy: odsysanie tłuszczu

Filtruj wyniki

Oferujesz liposukcja klasyczna sal w Poznaniu?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja klasyczna SAL Poznań - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Liposukcja klasyczna SAL (Suction Assisted Liposuction) polega na wprowadzeniu głęboko pod skórę cienkiej kaniuli i odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą aparatu, wytwarzającego ujemne ciśnienie. W tym celu wykonywane są małe (około 3 milimetrowe) nacięcia skóry. Wśród efektów zabiegu wymienia się wyszczuplenie i wymodelowanie określonej partii ciała. Tłuszcz odsysa się najczęściej z okolic ud, bioder oraz brzucha. Liposukcję wykonuje się również w takich obszarach ciała, jak pośladki, plecy, kolana, ramiona oraz podbródek. Po liposukcji na polu zabiegowym należy nosić specjalne ubranko uciskowe (przez około 6 tygodni). Standardowy czas powrotu do pełnej aktywności wynosi około 30 dni.

Liposukcja klasyczna SAL w Poznaniu – gdzie można udać się na zabieg

W Poznaniu liposukcję tradycyjną wykonać może lek. med. Mikołaj Kubasik, specjalista chirurg plastyczny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Procedurę liposukcji klasycznej, w zależności od pola zabiegowego, przeprowadza w znieczuleniu miejscowym, przewodowym lub ogólnym. Dla uzyskania lepszego efektu liposukcji proponuje swoim pacjentom lifting bez skalpela przy wykorzystaniu fal radiowych wysokiej częstotliwości. Udać się można do niego również na plastykę powłok brzusznych oraz lifting pachwin, ud i ramion.

W swojej ofercie odsysanie tłuszczu ma także Centrum Medyczne Gajowa, gdzie liposukcja klasyczna wykonywana jest w zależności od obszaru w znieczuleniu miejscowym, zewnątrzoponowym lub ogólnym. Do Centrum udać się można również na inne zabiegi modelujące ciało, w tym na plastykę powłok brzusznych, plastykę piersi (powiększenie, pomniejszenie, podnoszenie i rekonstrukcja piersi) oraz plastykę szyi.

Liposuckja klasyczna SAL możliwa jest do przeprowadzenia także w Mandala Beauty Clinic, w której zabieg odsysania tłuszczu jest często łączony z plastyką brzucha lub piersi. Do ośrodka udać się można także na liposukcję laserową Cool Lipo. Złogi tkanki tłuszczowej w ośrodku usuwane są również za pomocą urządzenia Bioactivity PLUS MED (innowacyjny system do kawitacji) oraz lasera Bioshape. Placówka jest również pierwszą kliniką chirurgii plastycznej w Polsce, która w swojej ofercie posiada liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo Hi Definition.

Cena liposukcji tradycyjnej w Poznaniu i w Kadyksie

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

W Poznaniu za zabieg liposukcji klasycznej zapłacić trzeba od 4 000 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest znacznie wyższa: w Clínica de Cirugía Plástica w Kadyksie (w Hiszpanii) wynosi ona 4 120 euro, czyli ponad 18 000 złotych.

Liposukcja klasyczna SAL - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 1 800 zł do 14 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Gdańsk od 6 300 zł do 12 600 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 9 000 zł
 • Białystok od 4 920 zł do 7 380 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja klasyczna sal w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja klasyczna sal w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska