Liposukcja klasyczna SAL Warszawa

Synonimy: odsysanie tłuszczu

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja klasyczna SAL Warszawa - informacje

Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Klasyczna liposukcja jest chirurgicznym zabiegiem, przeprowadzanym w celu usunięcia tłuszczu i wymodelowania wskazanych partii ciała, które zwykle obejmują brzuch, pośladki, uda i ramiona. Ta technika wiąże się z inwazyjnym usuwaniem tłuszczu z tzw. miejsc depozytowych. Metoda SAL (Suction-assisted liposuction) polega na wprowadzeniu kaniuli poprzez niewielkie nacięcia skóry, a podłączona do urządzenia wytwarzającego ujemne ciśnienie, pozwala na odessanie tkanki tłuszczowej.

Zabieg liposukcji klasycznej w Warszawie

Dwugodzinny zabieg odsysania tłuszczu w trybie ambulatoryjnym i w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, oferuje Klinika Chirurgii Plastycznej Medical Esthetic, a zabieg przeprowadzany jest na wszystkich obszarach ciała - nadmiar tkanki tłuszczowej tą techniką można usunąć m.in. brzucha, bioder i pośladków, a także pleców. Często liposukcja w placówce jest tu łączona z innymi procedurami, jak np. z plastyką powłok brzucha lub liftingiem twarzy (liposukcja podbródka i szyi). Po zakończeniu zabiegu, pacjent otrzymuje ubranie uciskowe wspomagające skórę i kontrolujące obrzęk. Zabiegi w ramach chirurgii estetycznej są realizowane zgodnie ze standardami Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Lipolizę iniekcyjną, liposukcję oraz lipofilling w ramach chirurgii plastycznej sylwetki wykonuje w swojej praktyce lek. med. Jerzy Chęciński, specjalista chirurgii plastycznej, członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz European Societes of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. W ramach oferty wykonuje ponadto zabiegi plastyki brzucha oraz leczy ginekomastię (liposukcja). W ciągu wielu lat swojej praktyki prywatnej, którą dr Chęciński rozpoczął w połowie lat 90., wykonał 5 tysięcy zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Liposukcja klasyczna SAL oraz nowoczesne urządzenia do modelowania ciała, m.in. lasery Smart-Lipo 1064 nm i laser Lipo 1470  (liposukcja laserowa) oraz Body Jet (liposukcja wodna) to tylko niektóre z 8 propozycji zabiegów odsysania tłuszczu, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów, jakie oferuje Centrum Liposukcji Józefów k. Warszawy. Zakres świadczeń stanowi również liposukcja ultradźwiękowa Vibrolipo oraz liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo®. Zespół, który wyspecjalizował się w zabiegach modelowania sylwetki, od około 2006 r. wykonał ponad 2000 zabiegów liposukcji różnych obszarów ciała oraz 150 lipotransferów w usta, biust, ręce i twarz.

Cena liposukcji SAL w Warszawie i w Seattle (USA)

Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

W Warszawie ceny zabiegu liposukcji klasycznej zaczynają się już od 1 900 zł.  W praktyce chirurgicznej dr Lisy Lynn Sowder ceny takiego zabiegu są znacznie wyższe i, w zależności od obszaru zabiegowego, wynoszą 3 000 - 10 000 $ (11 400 - 38 000 zł).

Liposukcja klasyczna SAL - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 1 800 zł do 14 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 9 000 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Kielce od 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja klasyczna sal w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja klasyczna sal w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska