Liposukcja laserowa - brzuch - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Liposukcja laserowa, zwana lipolizą laserową to małoinwazyjna metoda modelowania sylwetki, jaka  pozwala na pozbycie się problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej, szczególnie opornej w tych partiach ciała, z których trudno się jej pozbyć w sposób naturalny. Lipoliza jest alternatywą dla klasycznej liposukcji, jednak w odróżnieniu do niej, wykonywana jest na mniejszym obszarze, dzięki czemu dezintegracji ulega znacznie mniej materiału.

Laserowy sposób na tłuszcz

Centrum Estetyki Ciała w Katowicach to nowoczesna Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, gdzie lipoliza laserowa jest wykonywana na większości obszarów ciała z podbródkiem, okolicą łonową oraz wewnętrzną i zewnętrzną stroną ud włącznie. Szefem Centrum jest dr n. med. Henryk Mekle, który od 1998 r. prowadzi Mekmed NZOZ, w ramach której funkcjonuje Centrum Estetyki Ciała. Certyfikowany w zakresie liposukcji, jest trenerem krajowym z wykonywania zabiegów kształtowania sylwetki metodą Vaser Lipo.

Alternatywę dla klasycznej liposukcji chirurgicznej posiada w swojej ofercie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone w Częstochowie, gdzie tkankę tłuszczową usuniemy  selektywnym promieniowaniem laserowym Fotona Spectro SP. System wykorzystuje technologię lasera neodymowo–jagowego Nd: YAG, jaki zapewnia efektywną lipolizę dla wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi wykonuje lek. med. Jarosław Rządkowski, chirurg ogólny II stopnia, flebolog, certyfikowany w zakresie diagnostyki dopplerowskiej.  

Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej systemem SlimLipo™3D to metoda lipolizy laserowej, jaką stosuje salon medycyny estetycznej Afrodyta MediSpa w Warszawie. Zabieg wykorzystuje specjalną sondę, która wprowadzona pod skórę stapia  tłuszczu  bezpośrednio w ciele pacjenta, jaki następnie można odessać lub w naturalnym procesie metabolicznym zostanie on samoistnie usunięty z organizmu. Placówka istnieje od 1993 r., a jej ofertę stanowi szeroki  wachlarz  zabiegów nowoczesnej  kosmetyki  laserowej  i  medycyny  estetycznej, dostępnych w Centrum Handlowym Blue City - obecnej siedzibie salonu.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Dermed w Łodzi, jakie należą do największych prywatnych firm medycznych w kraju, swoją działalność rozpoczęły w 1990 r. W swojej ofercie realizują usługi medyczne, od diagnostyki poprzez specjalności niezabiegowe i zabiegowe aż do pełnej oferty z zakresu dermatologii estetycznej, dermatochirurgii i chirurgii plastycznej. Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem lasera jest procedurą wykorzystywaną tu, jako element terapii skojarzonej w leczeniu cellulitu. Lipolizę laserową i farmakologiczną wykonuje dr n. med. Rafał Bartkowiak, specjalista chirurg.  

Zabiegi laserowej redukcji tkanki tłuszczowej są nowym standardem w technikach usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w celu modelowania sylwetki ciała.  Dotyczy to okolic szczególnie trudnych w terapii, tj. twarz, szyja czy ramiona. Zastosowanie techniki laserowej z jednoczesnym odsysaniem tłuszczu oraz obkurczaniem skóry poprzez przebudowę włókien kolagenowych należy do zabiegów  Centrum Leczenia Laserem Bicommed w Koszalinie, jakie istnieje od 1995 r. W chirurgii laserowej specjalizuje się lek. med. Idres Abdulla. 

Precyzyjne niszczenie i usuwanie małych oraz średnich objętości tłuszczu na wybranych obszarach ciała i twarzy, z jednoczesnym efektem liftingu, to rezultaty liposukcji laserowej metodą Accusculpt, jaką wykorzystuje laser Nd:Yag o długości fali 1444 nm. Technikę stosuje Klinika Zawodny Estetic w Szczecinie, certyfikowana w 2011 r. w zakresie medycyny estetycznej przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTL. Właścicielem Kliniki jest dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lekarz medycyny estetycznej, który posiada certyfikat m.in. Body Jet Eco i Filler Collector.

Ile zapłacimy za liposukcję laserową w Polsce i w Sheffield (UK)?

Kadra w FabSkin Kadra w FabSkin

Z laserowego systemu SmartLipo™ korzysta Sloan Medical Centre w Sheffield (South Yorkshire), gdzie cena zabiegu jest niewiele wyższa od krajowej oferty i zaczyna się od 1,200 £ (6,720 zł). Każdy dodatkowy obszar poddany w trakcie jednej sesji to koszt 500 £ (2,800 zł).

Liposukcja laserowa - brzuch - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 4000 zł do 9000 zł
 • Kraków od 3500 zł do 4000 zł
 • Łódź od 2000 zł
 • Katowice od 7500 zł
 • Bydgoszcz od 8000 zł
 • Rzeszów od 4000 zł
 • Zielona Góra od 3000 zł
 • Poznań od 8000 zł do 9000 zł
 • Radom od 6000 zł
 • Józefów od 4000 zł
 • Piaseczno
 • Kórnik od 6000 zł
Liposukcja laserowa - brzuch cena »

Usługa liposukcja laserowa - brzuch jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.