Liposukcja laserowa LAL Radom

Synonimy: zabieg Smartlipo - lipoliza laserowa, Liposukcja laserowa SlimLipo, laserowe odsysanie tłuszczu Palomar SlimLipo 3D

Filtruj wyniki

Liposukcja laserowa LAL Radom - informacje

Gabinet zabiegowy w Wromed Gabinet zabiegowy w Wromed

Liposukcja laserowa jest małoinwazyjną metodą modelowania sylwetki. Procedurę poprzedza wizyta lekarska, w trakcie której pacjent informowany jest o przebiegu liposukcji, jej efektach oraz rekonwalescencji. Warunkiem koniecznym do poddania się liposukcji laserowej jest dobry ogólny stan zdrowia i prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 40 minut. Jego efekty są natychmiastowe (redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawa powierzchniowej jędrności skóry).

Liposukcja wspomagana laserem w Radomiu – gdzie można udać się na zabieg

Liposukcja laserowa LAL w Radomiu jest możliwa do przeprowadzenia w placówce Wromed, w której świadczone są usługi z zakresu medycyny estetycznej. W ośrodku depozyty tłuszczowe usuwa się za pomocą liposukcji laserowej Palomar SlimLipo 3D (w zabiegu stosuje się laser emitujący falę o długości 924 nm, odpowiadającą za rozpuszczanie tłuszczu, oraz falę o długości 975 nm, która wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe). Procedurę wykonuje się w takich obszarach ciała jak podbródek, ramiona, plecy i brzuch, można nią także wyszczuplić i wymodelować bryczesy, talię, uda wewnętrzne i kolana. W placówce pacjenci poddać się mogą także liposukcji laserowej kilku obszarów jednocześnie (np. okolice brzucha z bokami i plecami, bryczesy, uda wewnętrzne i kolana, ramiona i plecy). Oferta ośrodka obejmuje ponadto redukcję zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry głowy, leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową typu A oraz usuwanie trądziku, owłosienia i zamykanie naczynek krwionośnych systemem IPL.

W Radomiu liposukcję laserową wykonać może lek. med. Sławomir Wróblewski, specjalista ginekolog i położnik oraz endokrynolog. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się m.in. w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie kursu z zakresu redukcji tłuszczu metodą Palomar SlimLipo. Zabieg przeprowadza w takich obszarach jak podbródek, brzuch i ramiona, a także uda wewnętrzne oraz kolana. Liposukcję laserową wykorzystuje również do leczenia problemu ginekomastii tłuszczowej (rzekomej). Udać się do niego można także na badanie ultrasonograficzne ginekologiczne i położnicze, KTG, założenie wkładki Mirena oraz leczenie nadżerek krioterapią.

Cena modelowania sylwetki za pomocą liposukcji laserowej LAL w Radomiu i w Pradze

Gabinet zabiegowy w Wromed Gabinet zabiegowy w Wromed

W Radomiu za liposukcję wspomaganą laserem zapłacić trzeba około 3 500 złotych, podczas gdy w Brandeis Clinic w Pradze cena takiej procedury wynosi 1 535 euro, czyli ponad 6 400 złotych.

Liposukcja laserowa LAL - ceny w Radomiu na tle innych miast

 • Radom od 3 000 zł do 12 500 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Kraków od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł do 5 500 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 700 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Międzyzdroje od 3 000 zł
 • Bolesławiec od 2 500 zł do 9 000 zł
 • Józefów od 4 000 zł
 • Piaseczno od 4 000 zł do 6 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja laserowa lal w Radomiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja laserowa lal w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska