Liposukcja laserowa LAL Swarzędz i okolice

Synonimy: zabieg Smartlipo - lipoliza laserowa, Liposukcja laserowa SlimLipo, laserowe odsysanie tłuszczu Palomar SlimLipo 3D

Bezpośrednio Swarzędz nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja laserowa LAL, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Swarzędz. Liposukcja laserowa LAL można przeprowadzić m.in. w Biogenica Klinika Piękna w Poznaniu (11 km od Swarzędz) w cenie 3 500 zł lub w Centrum Medyczne MedHeart Kórnik (18 km od Swarzędz) gdzie cena za liposukcja laserowa LAL wynosi 4 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska