Liposukcja laserowa LAL Zielona Góra

Synonimy: zabieg Smartlipo - lipoliza laserowa, Liposukcja laserowa SlimLipo, laserowe odsysanie tłuszczu Palomar SlimLipo 3D

Filtruj wyniki

Liposukcja laserowa LAL Zielona Góra - informacje

Kadra w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Kadra w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Liposukcja laserowa stanowi alternatywę dla innych zabiegów, mających na celu redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wśród jej innych rezultatów wymienia się m.in. wymodelowanie sylwetki oraz zmniejszenie cellulitu. Główną zaletą metody jest fakt, że światło lasera nie uszkadza tkanek, które otaczają komórki tłuszczowe. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, co wyklucza skutki uboczne, charakterystyczne dla znieczulenia ogólnego. Pacjent może opuścić klinikę już godzinę po zabiegu. Efekty liposukcji laserowej widoczne są po około 3 miesiącach i mają charakter trwały.

Zabieg liposukcji laserowej w Zielonej Górze

Liposukcję laserową wykonać może lek. med. Marcin Wilczyński, specjalista lekarz medycyny estetycznej i chirurg ogólny. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w warszawskich ośrodkach ECLEST (Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych). Do redukcji komórek tłuszczowych wykorzystuje nowoczesny system laserowy Fotona Dynamis SP. Stosuje go m.in. do usuwania nadmiaru tłuszczu na brzuchu, talii, pośladkach, czy udach, a także na ramionach oraz plecach. Zabieg liposukcji laserowej przeprowadza również u mężczyzn, zmagających się z ginekomastią tłuszczową. Udać się można do niego także na liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet oraz lipolizę iniekcyjną. Jego oferta obejmuje ponadto np. Thermolifting Zaffiro, zabiegi urządzeniem Maximus (do modelowania sylwetki) oraz procedury urządzeniem i-lipo (do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą światła zimnego lasera diodowego).

W Zielonej Górze liposukcja laserowa LAL jest także możliwa do przeprowadzenia w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej. Do procedury wykorzystuje się najszybszy i najbezpieczniejszy medyczny system laserowy – Fotona Dynamis SP. Za jego pomocą usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej np. z podbródka, brzucha, ramion, talii i pleców, a także z pośladków, ud oraz kolan. Stosowany jest również do leczenia ginekomastii tłuszczowej. W placówce świadczone są również inne procedury z zakresu modelowania sylwetki: udać się do niej można na liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet oraz na zabieg frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą lasera diodowego i-lipo. Oferta Centrum obejmuje ponadto nieinwazyjny lifting skóry ciała i twarzy Thermolifting Zaffiro, lipolizę iniekcyjną oraz procedurę modelowania sylwetki i leczenia cellulitu przy zastosowaniu urządzenia Maximus (technologia TriLipo RF oparta na trzybiegunowej technologii fal radiowych).

Cena liposukcji laserowej w Zielonej Górze i w Pradze

W Zielonej Górze za zabieg liposukcji laserowej zapłacić trzeba około 3 000 złotych, podczas gdy w Brandeis Clinic w Pradze cena takiej procedury wynosi 1535 euro, czyli ponad 6 400 złotych.

Liposukcja laserowa LAL - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 3 000 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł do 4 000 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 700 zł do 12 000 zł
 • Radom od 3 000 zł do 12 500 zł
 • Katowice od 3 500 zł do 5 500 zł
 • Piaseczno od 4 000 zł do 6 000 zł
 • Międzyzdroje od 3 000 zł
 • Bolesławiec od 2 500 zł do 9 000 zł
 • Józefów od 4 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu liposukcja laserowa lal także w miastach pobliżu Zielonej Góry, takich jak: Głogów.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.