Liposukcja łydek Wrocław

Synonimy: odsysanie tłuszczu z łydek

Filtruj wyniki

Liposukcja łydek Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Zabieg liposukcji łydek polega na równomiernym odessaniu tkanki tłuszczowej z tego obszaru, co pomaga odpowiednio wymodelować łydkę. Do procedury kwalifikowani są pacjenci o dobrym ogólnym stanie zdrowia oraz z prawidłowymi wynikami badań laboratoryjnych. Zabieg przeprowadzany jest zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym, i trwa około 2 godzin. Liposukcja należy do jednych z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej na świecie. Zmniejszenie obwodu łydek widoczne jest po około miesiącu.

Zabieg usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z łydek we Wrocławiu

We Wrocławiu w swojej ofercie odessanie tłuszczu z łydek ma Instytut DermaMed. Procedura przeprowadzana jest metodą liposukcji ultradźwiękowej drugiej generacji Vaser Lipo. Emitowane ultradźwięki podczas zabiegu uszkadzają jedynie tkankę tłuszczową, która ulega emulsyfikacji (ułatwia to jej odessanie). Zabieg wymaga jedynie znieczulenia miejscowego (nasiękowego). Powrót do domu zabiegu możliwy jest tego samego dnia, a powrót do codziennej aktywności następuje dzień później.

Liposukcja łydek możliwa jest także do wykonania w Centrum Estetyki dr Kulczycka. Procedura wykonywana jest przez specjalistę medycyny estetycznej i opiera się na wykorzystaniu liposukcji wspieranej ultradźwiękami. Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy aparatu Endotron firmy Medicamat, światowego pioniera w produkcji sprzętów do liposukcji ultradźwiękowej. Urządzenie umożliwia skrócenie czasu trwania zabiegu oraz zwiększa jego bezpieczeństwo. W przypadku liposukcji łydek wymagane jest znieczulenie miejscowe. Wśród jego zalet wymienia się niską inwazyjność oraz szybki powrót do pełni zdrowia po zabiegu. Oferta placówki obejmuje również liposukcję takich części ciała, jak brzuch, ramiona, dolna część pleców oraz pośladki.

Zabieg odessania tłuszczu z łydek przeprowadzić może również dr n. med. Marcin Wiatroszak, specjalista chirurg ogólny. Jest pierwszym lekarzem na Dolnym Śląsku oraz drugim w kraju, który przeprowadził usuwanie tłuszczu za pomocą liposukcji ultradźwiękowej Vaser oraz liposukcji wibracyjno-infradźwiękowej N.I.L. W cenę procedury wliczona jest konsultacja z lekarzem, wszystkie wizyty kontrolne, opatrunki, zdjęcie szwów, ubranko uciskowe, seria drenaży limfatycznych oraz zabieg elektrostymulacji. Dr Wiatroszak należy on do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, zrzeszonego w UIME (Union Internationale de MedicineEsthetique - Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej).

Cena liposukcji łydek we Wrocławiu i Auckland

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Za usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z łydek we Wrocławiu zapłacić należy około 5 000 złotych. W Liposuction Institute of New Zealand w Auckland cena takiego zabiegu wynosi 5 900 dolarów nowozelandzkich, czyli ponad 15 000 złotych.

Liposukcja łydek - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 3 500 zł do 6 000 zł
  • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Kraków od 4 000 zł do 9 000 zł
  • Katowice od 7 500 zł do 9 000 zł
  • Kielce od 5 000 zł
  • Poznań od 4 500 zł
  • Częstochowa od 5 000 zł
  • Toruń od 6 000 zł do 9 000 zł
  • Rzeszów od 4 000 zł
  • Józefów od 4 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu liposukcja łydek w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska