Liposukcja - odsysanie tłuszczu Kraków

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Ten, kto powie, że nie zwraca uwagi na wygląd, skłamie. Jesteśmy otaczani wizerunkami szczupłych, wysportowanych ludzi i przyzwyczajamy się, że ładne jest to, co smukłe. Dlatego coraz popularniejsze stają się zabiegi odsysania tłuszczu – chcemy szybko stać się szczupli jak modele z reklam. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni poddają się liposukcji, by pozbyć się kompleksów.

Usuwanie tkanki tłuszczowej przebiega na kilka sposobów – można odessać tłuszcz specjalną pompą (tradycyjna liposukcja), rozbić komórki tłuszczowe ultradźwiękami (liposukcja ultradźwiękowa), wtłoczyć w miejsce odsysania znaczną ilość płynu (tumescent) lub wstrzyknąć roztwór soli fizjologicznej, lidokainy i adrenaliny. Coraz popularniejsza jest także lipoliza iniekcyjna, polegająca na serii zastrzyków w miejsce, gdzie znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej, po wcześniejszym wprowadzeniu roztworu fosfatydylocholiny. W zależności od metody zabieg może trwać od 20 min. do nawet kilku godzin i jest przeprowadzany w znieczuleniu.

Chirurdzy plastycy w Krakowie

Jeśli ktoś zastanawia się do którego miasta udać się na liposukcję, z pełnym zaufaniem może wybrać jedną z placówek w Krakowie. Pracujący tu lekarze są utalentowani, mają odpowiedni sprzęt i wciąż przechodzą specjalistyczne szkolenia. Ich doświadczenie doceniają także cudzoziemcy, coraz chętniej przyjeżdżający na zabiegi właśnie tu – czasem z bardzo daleka (nawet z USA).

Przykładowo, w Szpitalu Medicina zespół stanowi ponad 200 doświadczonych lekarzy wszystkich dziedzin medycyny, których osiągnięcia rozsławiły placówkę. Wielokrotnie nagradzano go, m.in. tytułem Przychodnia Roku 2005 w Małopolsce. Owo wyróżnienie placówka otrzymała w roku 2010, 2011, by następnie stać się Super Przychodnią. Jako pierwszy krakowski ośrodek Medicina otrzymał certyfikat „Szpital bez bólu". Zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzają dr Robert Mieżyński oraz dr Grzegorz Mocny.

Kliniki chirurgii i medycyny estetycznej

Specjaliści kliniki Dermedik, dr n. med. Zbigniew Plewa oraz dr Filip Reś, podczas zabiegów usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej stosują lipolizę iniekcyjną. Ów zabieg, dzięki zastosowaniu znieczulenia (w postaci maści) i cieniutkiej igły, jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej liposukcji polegającej na odsysaniu tłuszczu pompą ssącą. Dr Zbigniew Plewa usuwa tłuszcz z ud, brzucha, ramion i pośladków również w klinice Dermedika.

Dr Tomasz Kasprzyk (Art&Med) przeprowadza zabiegi liposukcji w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub miejscowym z sedacją dożylną (w zależności od zakresu operacji), usuwając nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, szyi, bioder i ud. W jego klinice pacjenci po zabiegu korzystają z opieki medycznej w klimatyzowanych pokojach. Podobnie przeprowadza się operacje w ośrodku dr Marty Raczkowskiej-Muraszko (Gabinet Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko), specjalistki chirurgii plastycznej, należącej do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Kolejna placówka, VIP Studio, przyciąga kobiety jak magnez. Lekarze kliniki nie tylko usuwają tkankę tłuszczową za pomocą liposukcji ultradźwiękowej, ale też skutecznie zmniejszają cellulit – zamiast żelu do USG stosują preparat antycellulitowy oraz serum przyspieszające spalanie tłuszczu. Pacjentki zmniejszają obwód ud i ramion również za pomocą bandaży Arosha i zabiegu Elektroskultur (terapia ciepłem).Właścicielką VIP Studio jest kosmetolog  Bernadeta Stokłosa, Mistrz Polski Arosha 2012.

W klinice Cami Antiaging kobiety mogą odchudzić się dzięki liposukcji ultradźwiękowej systemem Vaser Lipo. Specjaliści placówki w czasie zabiegu nie korzystają z typowego ssaka, stosując zamiast niego kaniulę do usuwania tkanki i płynów.

Z kolei ośrodek ArtClinique (Kazimierz) oferuje pacjentom zabiegi Body Tite. Przy użyciu kaniuli oraz umieszczonej na powierzchni skóry elektrody, zmieniającej tkankę tłuszczową w płyn, lekarz odsysa tłuszcz mniej inwazyjnie niż przy tradycyjnej liposukcji, jednocześnie obkurczając skórę w obszarze zabiegu. Operacja jest połączeniem odsysania i podciągnięcia, a także ujędrnienia skóry (liftingu). Zabiegi w klinice przeprowadza chirurg plastyczny Robert Małek.

Piękna na nowo w Krakowie

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Do krakowskich klinik przyjeżdżają turyści medyczni z całego świata. Taka wizyta ma same plusy – za zabieg zapłacą mniej, profesjonalizm przeprowadzającego zabieg lekarza pozwala im czuć się bezpiecznie, a do tego mogą spędzić czas w pięknym mieście. Samo zwiedzanie zabytków zajmuje dużo czasu (nie można nie skorzystać z okazji zobaczenia Wawelu,  Kościoła Mariackiego czy zabytkowych kamieniczek na Kazimierzu), a jeszcze czekają dziesiątki kawiarenek przy Rynku Głównym – największym rynku w Polsce.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł do 6 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska