Liposukcja - odsysanie tłuszczu Łódź

Chcesz poddać się liposukcji w Łodzi i szukasz w tym celu odpowiedniej placówki? Jesteś w dobrym miejscu! Podjąć decyzję pomoże Ci poniższa lista 6 klinik, które oferują odsysanie tłuszczu różnymi metodami, m.in. z wykorzystaniem ultradźwięków. Porównaj ceny zabiegów i zapoznaj się z profilami lekarzy. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację ze specjalistą!

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Łódź - informacje

Szczupła, zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet i mężczyzn - dla niej gotowi jesteśmy na wiele wyrzeczeń. Niestety, dieta i ćwiczenia to czasem zbyt mało, by pozbyć się tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z miejsc, które są szczególnie oporne na działanie takich metod. Chcąc wyszczuplić ramiona czy podbródek, warto zdecydować się zatem na liposukcję, czyli odsysanie tłuszczu. Obecnie przeprowadza się je na kilka różnych sposobów.

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte

Modelowanie sylwetki w Łodzi

Położona na Bałutach Klinika Chirurgi Plastycznej Este l'arte zaprasza na liposukcję klasyczną SAL, czyli taką, podczas której tkankę tłuszczową usuwa się pod ciśnieniem. Zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a dotyczyć może on aż siedemnastu obszarów ciała, w tym m.in.:

 • okolic biodrowych
 • bocznych powierzchni twarzy
 • brzucha
 • pośladków

Liposukcję w placówce przeprowadza dr hab. n. med. Jan Rykała , chirurg ogólny i plastyczny o bogatym doświadczeniu zawodowym, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Innym łódzkim specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej jest dr n. med. Ryszard Bratoś. W swoim prywatnym gabinecie zlokalizowanym na Polesiu przeprowadza on m.in. liposukcję brzucha, ud oraz podbródka. 

Gdzie jeszcze na odsysanie tłuszczu?

Liposukcji ultradźwiękowej w Łodzi można poddać się w Szpitalu Prywatnym Pulsmed (Śródmieście). Placówka ta jest w stanie zaoferować swoim pacjentom także liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet, oraz tradycyjne odsysanie tłuszczu. W szpitalu za zabiegi modelowania sylwetki odpowiada jego właściciel, lek. Zbigniew Kowalczyk. To doświadczony lekarz i członek Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Otyłości i Zaburzeń Metabolicznych (IFSO). W dzielnicy Górna znajduje się Medical Margaret SPA. Odessać tłuszcz można tu dzięki technologii Body Jet. Zabiegi przeprowadza lek. Maciej Brocki, lekarz medycyny estetycznej.

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

W Viviean Centrum Urody i Medycyny Estetycznej pacjent może poddać się liposukcji ultradźwiękowej modelującej m.in. brzuch, uda, plecy i ramiona. Specjaliści zalecają tutaj połączenie tego zabiegu z elektrostymulacją wybranych partii ciała dla lepszego efektu. Zabiegi wykonuje dr Nina Kolczyńska, lekarz medycyny estetycznej.

Wymodelować swoje ciało za pomocą odsysania tłuszczu można również w klinice Art Estetyka Medycyna Estetyczna. Tutaj za pomocą liposukcji ultradźwiękowej można zmienić wygląd twarzy z podbródkiem i szyją, nóg (kolana, kostki, łydki i uda), brzucha, klatki piersiowej i piersi. Dokona tego dr Edyta Santorek-Strumiłło, specjalista chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej.

W Centrum Chirurgicznym Fragmat-Med dostępna jest liposukcja Body Jet, czyli liposukcja wspierana strumieniem wodnym. Pacjent w zależności od potrzeby może zmienić za jej pomocą kształt m.in. brzucha, tali, ud wewnętrznych i zewnętrznych oraz piersi. Zabiegi wykonuje tutaj dr Paweł Pisera, specjalista chirurgii ogólnej.

Ile kosztuje liposukcja w Łodzi?

Cena liposukcji jest uzależniona zarówno od wybranej metody odsysania tłuszczu, jak i wielkości obszaru poddanego zabiegowi. W Łodzi za odsysanie tłuszczu zapłacimy od 1500 zł do około 8000 zł.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 500 zł do 24 000 zł
 • Wrocław od 1 800 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 12 450 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 3 600 zł do 12 600 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 8 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 700 zł do 12 000 zł
 • Tychy od 3 000 zł do 6 900 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
Liposukcja - odsysanie tłuszczu cena »

Usługa liposukcja w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.