Liposukcja - odsysanie tłuszczu Łódź

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki
Łódźul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

Pulsmed

ocena 4.4 / 5 (48 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch od 3 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia od 3 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - pośladki od 3 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewn... od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Łódzcy chirurdzy plastyczni i lekarze medycyny estetycznej oferują różne rodzaje liposukcji: od klasycznej, przez ultradźwiękową po Body Jet. Każda z nich wymodeluje sylwetkę zarówno kobiety jak i mężczyzny. Może być stosowana na różne części ciała.

Łódzkie zabiegi liposukcji

W łódzkim Szpitalu Pulsmed pacjent ma do wyboru trzy rodzaje liposukcji: ultradźwiękową (Vaser Lipo), klasyczną (SAL, czyli Suction Assisted Liposucyion) oraz klasyczną z zastosowaniem modelowania komórkami macierzystymi ADSC. Lekarz za pomocą jednej z metod wymodeluje różne części ciała w zależności od potrzeb pacjenta, np. brzuch, uda czy pośladki. Także miejsca bardziej nietypowe tj. wewnętrzne strony kolan, podbródek oraz zmiany w ginekomastii. Zabiegi w Pulsmed wykonuje dr Zbigniew Kowalczyk, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1983 roku oraz II stopnia od 1987 roku a także dr Paweł Pisera, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1994 roku oraz chirurgii plastycznej II stopnia od 2002 roku.

 W Viviean Centrum Urody i Medycyny Estetycznej pacjent może poddać się liposukcji ultradźwiękowej modelującej m.in. brzuch, uda, plecy i ramiona. Specjaliści zalecają tutaj połączenie tego zabiegu z elektrostymulacją wybranych partii ciała dla lepszego efektu. Zabiegi wykonuje dr Nina Kolczyńska, lekarz medycyny estetycznej, która to dziedzina, jak przyznaje, jest jej wielką pasją. Pani doktor dokształcała się, uczestnicząc w licznych kursach z medycyny estetycznej, czego dowodem są zdobyte certyfikaty uczestnictwa Centrum Szkoleniowego Dermatologii Estetycznej Dermed oraz certyfikaty Międzynarodowych Kongresów Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. 

 Łódzka Klinika Chirurgi Plastycznej Este l'arte zaprasza na zabiegi z chirurgii plastycznej w tym na odsysanie tłuszczu za pomocą sond podciśnieniowych. Zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety jak i mężczyźni na różne partie ciała, np. uda, brzuch, pośladki. Jednym z lekarzy wykonującym liposukcję w tej klinice jest dr Jan Rykała, specjalista chirurgii ogólnej, a także plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej (specjalizacja w roku 2008). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi oraz na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala im. Barlickiego w Łodzi. W latach 1997-2010 doszkalał się, uczestnicząc w tematycznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.

 Wymodelować swoje ciało za pomocą odsysania tłuszczu można również w klinice Art Estetyka Medycyna Estetyczna. Tutaj za pomocą liposukcji ultradźwiękowej można zmienić wygląd twarzy z podbródkiem i szyją, nóg (kolana, kostki, łydki i uda) czy brzucha, klatki piersiowej i piersi. Dokona tego dr Edyta Santorek-Strumiłło, specjalista chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej. Z tej ostatniej dziedziny pani doktor dokształcała się, uczestnicząc w szkoleniach na terenie kraju w ośrodkach Anti-Aging. Przyznaje, iż bardzo ważnym w jej pracy jest pomoc w poprawie samooceny pacjentek poprzez poprawę i zachowanie pięknego wyglądu.

 W Centrum Chirurgicznym Fragmat-Med dostępna jest liposukcja Body Jet, czyli liposukcja wspierana strumieniem wodnym (WAL). Pacjent w zależności od potrzeby może zmienić za jej pomocą kształt m.in. brzucha, tali, ud wewnętrznych i zewnętrznych oraz piersi. Zabiegi wykonuje tutaj dr Paweł Pisera, specjalista chirurgii ogólnej (od 1994 roku) i chirurgii plastycznej (od 2002 roku). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala im. Barlickiego w Łodzi.

W klinice Eskulap Medycyna Estetyczna mieszczącej się w Pabianicach (16 km od Łodzi) liposukcja ultradźwiękowa połączona jest z falami Infrared (IR) w celu małoinwazyjnego wymodelowania sylwetki okolic brzucha, nóg, pośladków czy piersi. Zabiegi wykonuje tutaj dr Adam Srebrzyński, specjalista chirurgii ogólnej (od 2012 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej od 2007 roku. 

Cena odsysania tłuszczu w Łodzi i za granicą

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Łódzkie ceny odsysania tłuszczu to koszt w zależności od rodzaju liposukcji, np. Body Jet od 3500-5000 zł (Fragmat-Med), Vaser Lipo za 1 punkt  2000 zł (Este l'arte). W Anglii w Spire Bushey Hospital za liposukcję Vaser pacjent zapłaci £3100.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska