Liposukcja - odsysanie tłuszczu Poznań

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki
Poznańul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3

Mandala Clinic

ocena 4.6 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch 10 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - talia 8 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - pośladki 9 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne i w... 15 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Liposukcja to zabieg chirurgii plastycznej, podczas którego można zlikwidować oporną na dietę i ćwiczenia tkankę tłuszczową. Innymi słowy jest to odsysanie tłuszczu z newralgicznych miejsc ciała, gdzie jego nagromadzenie wynika często z predyspozycji genetycznych, ale i nie tylko. Obecnie są dostępne różne metody odsysania tłuszczu - liposukcja ssąca SAL, liposukcja wspomagana falami ultradźwiękowymi, wodna liposukcja i wiele innych technik. Zabieg wykonywany jest przez lekarza w znieczuleniu ogólnym. Po nim należy stosować się do zaleceń lekarskich.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w poznańskich klinikach

Redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa w centrum medycznym neoMedica, gdzie lekarze wykonują zabieg lipolizy iniekcyjnej klatki piersiowej u mężczyzn lub ramion. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr n.med. Jędrzej Bryl, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Lekarz wykonuje takie zabiegi jak lipoliza iniekcyjno-kawitacyjna i lipoliza ultradźwiękiem. Jego współpracownikiem jest lekarz medycyny estetycznej dr Agnieszka Majewska - autorka programu metamorfozy urodowej pt. Metamorphosis. Lekarz redukuje cellulit przy pomocy mezoterapii igłowej.

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii DermaSolutions w Poznaniu oferuje usuwanie tkanki tłuszczowej metodą kawitacyjną. Zabiegi wykonuje tu dermatolog dr Jarosław Adamczak, który brał udział w szkoleniu pt. "Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Alidya - jedyny preparat do iniekcji w terapii cellulitu". Lekarz zajmuje się zabiegami z użyciem preparatu Aqualyx, szczególnie zalecanymi po wcześniejszej liposukcji brzucha, ponieważ Aqualyx pozwala na wygładzenie nierówności ciała. Oprócz tego w klinice dostępna jest lipoliza iniekcyjna podbródka.

Modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji przeprowadza chirurg plastyczny dr Ilona Osadowska, która szkoli lekarzy z zabiegów  medycyny estetycznej, np. zabiegi SmartXide CO2 firmy DEKA. Lekarz pracuje w poznańskiej klinice prywatnej Dr Osadowska Medycyna Estetyczna. Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej to popularny zabieg w klinice, który jest tu wykonywany kilkoma technikami, m.in. liposukcja Body Jet czyli usuwanie tłuszczu strumieniem wodnym. Odessaną tkankę tłuszczową można wykorzystać do zabiegu powiększenia biustu tłuszczem własnym pacjenta.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu ultradźwiękami, tzw. kawitacja Medicell wykonywane jest w Centrum Urody i Fitnessu Studio Pięknego Ciała. Lekarze medycyny estetycznej wykonują tu takie zabiegi jak kriolipoliza medical, polegająca na chłodzeniu tkanki tłuszczowej, co prowadzi do rozpadu komórek tłuszczu. Pacjenci mogą też wyszczuplić sylwetkę metodą LPG Endermologie. Zabieg polecany jest przed liposukcją klasyczną, ponieważ poprawia jej efekt końcowy.

Dermatolog dr Przemysław Trzeciak z Instytutu Zdrowia i Urody Aspazja proponuje pacjentom z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej zabiegi wyszczuplające. Popularna jest tu lipoliza bioder jako alternatywa dla klasycznej liposukcji. Jego współpracownikiem jest dermatolog dr Justyna Kursa-Orłowska. W Aspazja popularne jest likwidowanie tłuszczu technologią Maximus TriLipo.

Modelowanie ciała metodą liposukcji dostępne jest też w poznańskiej klinice Gromadziński, gdzie pracuje chirurg plastyczny dr Artur Gromadziński. Lekarz uczestniczył w szkoleniu z zakresu modelowania kształtu i wielkości piersi: "Chirurgia piersi z użyciem implantów poliuretanowych oraz teksturowanych". W klinice Gromadziński zajmuje się wykonywaniem zabiegu liposukcji N.I.L. - tzw. infradźwiękowe modelowanie ciała. 

Odsysanie tkanki tłuszczowej - ceny w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Odsysanie tłuszczu metodą liposukcji to popularny zabieg wśród kobiet z całej Europy. Jego cena jest zróżnicowana i zależy od wielkości odtłuszczanego obszaru ciała oraz rodzaju liposukcji. Polska jest jednym z tańszych państw, jeśli chodzi o zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W angielskiej klinice The Harley Medical Group cena liposukcji zaczyna się od 3110 funtów, co w przeliczeniu na pln wynosi minimum 16 637 zł. W Poznańskich klinikach turyści medyczni mogą wykonać zabieg liposukcji dużo taniej i tym samym zaoszczędzić pieniądze. Poznań to piękne i klimatyczne miasto, idealne do wypoczynku. Można tu zwiedzić Palmiarnię Poznańską, a na Starym Rynku w Poznaniu skosztować jego tradycyjnych przysmaków, np. rogale marcińskie i słodkie drożdżówki nazywane przez tutejszych sznekami z glancem.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 000 zł do 15 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska