Liposukcja - odsysanie tłuszczu Szczecin

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorskiul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

4,48 / 5  (312 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja brzucha 7 000 zł
 • Liposukcja talii 6 000 zł
 • Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych 8 000 zł
 • Liposukcja podbródka 4 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Szczecin - informacje

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Za pomocą liposukcji zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą wymodelować swoją sylwetkę. Pacjenci mogą poddać się odessaniu tłuszczu z klatki piersiowej i brzucha, pacjentki z różnych obszarów ciała poczynając od twarzy, poprzez tułów, do nóg. 

Wybór zabiegów liposukcji w Szczecinie

W klinice Aestetic Med lekarz odsysa tłuszcz metodą wibracyjną (PAL) z użyciem sond o średnicy 3 mm. W taki sposób pacjentka pozbędzie się niechcianej tkanki m.in. z brzucha, bioder czy talii a pacjent z brzucha i klatki piersiowej. Dokona tego Dr Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej (II stopnia od 1991 roku). Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie (najpierw na Oddziale Chirurgii Ogólnej, później na Oddziale Chirurgii Plastycznej) oraz dokształcając się na licznych konferencjach dla chirurgów plastyków we Włoszech, Hiszpanii czy USA.

Dr Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej, wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice MediConsult, gdzie pacjenci mogą poddać się liposukcji klasycznej, czyli SAL. Za jej pomocą lekarz odessie nadmiar tkanki tłuszczowej z ud, brzucha czy pośladków. Dr Dmytrzak posiada tytuł doktora nauk medycznych od 1990 roku, a konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej prowadzi nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. W swoim dorobku posiada liczne certyfikaty za udział w konferencjach zagranicznych i krajowych z chirurgii plastycznej.

Szczecińska klinika Dr Osadowska Medycyna Estetyczna proponuje różne zabiegi odsysania tłuszczu tj. liposukcję SamrtLipo i Body Jet, liposukcję strzykawką bądź liposukcję tradycyjną. Zabiegi wykonuje tutaj dr Joanna Wiśniewska, lekarz, w trakcie specjalizacji z  dermatologii i wenerologii (od 2009 roku w Szpitalu Klinicznym nr 2 w Szczecinie), która współpracuje z dr Osadowską na polu medycyny estetycznej i dermatologii specjalistycznej. Pani doktor dokształcała się na wielu kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz uczestniczyła w konferencjach Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. 

W klinice AMC Art Medical Center dostępna jest liposukcja wibracyjna (PAL- Power Assisted Liposuction) oraz klasyczna (SAL). Za jej pomocą można odessać tłuszcz z nóg (uda i kolana), twarzy (broda i policzki) czy tułowia (brzuch, pośladki, ramiona). Zabiegi wykonuje dr Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej (od 2010 roku) a także ogólnej (od 1996 roku). Pan doktor zdobywał swoje doświadczenie zawodowe, pracując na oddziałach chirurgii ogólnej i plastycznej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie (w latach 2010-2012 był ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej) oraz w Prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej (lata 1992-2012).

 W Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Maciej Pastucha (mieszczącej się w Dobrej Szczecińskiej - 15 km od Szczecina) dostępna jest liposukcja metodą klasyczną, którą lekarz odessie tłuszcz z bioder, okolicy lędźwiowej czy grzbietu. Może zostać jej poddany także brzuch wraz z zabiegiem wycięcia nadmiaru skóry oraz kończyny (uda, łydki i ramiona). Zabiegi wykonuje dr Maciej Pastucha, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej (tej drugiej II stopnia od 2000 roku). W latach 1994-2002 pracował na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego nr 5 w Sosnowcu, natomiast od 1996 roku do 2002 w Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej w Katowicach. Pan doktor przyznaje, iż chirurgia plastyczna jest jego pasją.

Medimel to Prywatna Praktyka Chirurgiczna, gdzie można wymodelować sylwetkę za pomocą liposukcji wibracyjnej takich obszarów jak: biodra, boczna powierzchnia ramion i podbródek (u kobiet) oraz brzuch i klatkę piersiową (u mężczyzn). Na zabiegi zaprasza dr Katarzyna Ostrowska-Clark, specjalista chirurgii ogólnej (od 2007 r.) z doświadczeniem w chirurgii estetycznej, pracowała m.in. Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej.

Cena liposukcji w Szczecinie i za granicą

Dom Lekarski - rejestratorki Dom Lekarski - rejestratorki

Za SamrtLipo i Body Jet w zależności od obszaru ciała cena waha się od 3400 zł do 5500 zł (w klinice Dr Osadowska), za liposukcję klasyczną od 8000 zł (w MediConsult) i 7500 zł (w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Maciej Pastucha). Za granicą w Brandeis Clinic w Pradze liposukcja kosztuje od 20 000 Kč do 60 000 Kč .

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł do 6 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor: