Liposukcja - odsysanie tłuszczu Wrocław

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki
Wrocławul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,68 / 5  (519 opinii)  rozwiń

Super, różnicę było widać od razu, praktycznie nie miałam siniaków i bólu, ale czekam na końcowy efekt.- Daga (dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, liposukcja)

 • Liposukcja brzucha od 5 000 zł
 • Liposukcja talii od 5 000 zł
 • Liposukcja pośladków od 3 500 zł
 • Liposukcja ud zewnętrznych i wewnętrznych od 7 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Wrocławul. Rajska 73

Prestige Clinic

4,41 / 5  (59 opinii)  rozwiń

Podczas wizyty w klinice począwszy od super jakże przemiłej atmosferę, poprzez podejście do mnie jak do pacjenta podobało mi się wszystko. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecam jakże wyśmienitą klinikę. Zaawansowane podejście jak i wysoka kultura na najwyższym poziomie spowodowały iż czułem się jak u siebie- Tomasz Pulwin

 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch 7 680 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - taliazadzwoń
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - pośladkizadzwoń
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - uda zewnętrzne i wewnętrzne 8 640 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie
Wrocławul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

4,68 / 5  (231 opinii)  rozwiń

Bardzo dobra i fachowa opieka lekarza i pielęgniarki podczas zabiegu. Cały personel widoczny dla mnie w klinice miły i pomocny , w pracy powiedziałam ,że chciałabym żeby moje koleżanki choć raz spróbowały takiego leczenia w waszej klinice i zobaczyły ogromną różnicę w stosunku do państwowych zakładów służby zdrowia. Bardzo dziękuję- Ala G.

 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch od 7 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - talia od 5 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - pośladki od 6 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne i w... od 6 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Liposukcja pozwala na szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na ćwiczenia i dietę. Choć ciągłą popularnością cieszy się tradycyjne odsysanie tłuszczu, dostępne są również inne, mniej inwazyjne metody liposukcji, np. liposukcja ultradźwiękowa. Niektóre techniki odsysania tkanki tłuszczowej pozwalają na późniejsze jej wykorzystanie w modelowaniu ciała, np. powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, a nawet wypełnianie zmarszczek mimicznych. Autogenna tkanka tłuszczowa jest jednym z najlepszych wypełniaczy ze względu na idealną biokompatybilność. Po zabiegu liposukcji należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu we wrocławskich klinikach

Modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji jest możliwe we wrocławskim Instytucie DermaMed, który otrzymał Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2013" w kategorii placówka medyczna. Pracuje tu chirurg plastyczny dr Ryszard Nawrocki, który specjalizuje się w odsysaniu tłuszczu z męskich piersi w przypadku ginekomastii tłuszczowej. Lekarz należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich. W DermaMed wykonywane są takie zabiegi modelujące ciało jak liposukcja Vaser oraz alternatywa dla liposukcji - lipoliza iniekcyjna, doskonale sprawdzająca się przy niewielkich, otłuszczonych obszarach.

Pacjenci z Wrocławia mogą zgłosić się też do Centrum Estetyki dr Kulczycka, gdzie pracuje lekarz medycyny estetycznej dr Aleksandra Kulczycka, zajmująca się usuwaniem tkanki tłuszczowej mniej inwazyjnymi metodami w porównaniu do liposukcji klasycznej. Lekarz specjalizuje się w laserowym odsysaniu tłuszczu oraz liposukcją wodną WAL. Dr Kulczycka przeprowadza liposukcję ultradźwiękową ramion przy pomocy urządzenia Endotron.

Usuwaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy liposukcji klasycznej zajmuje się chirurg plastyczny dr Jacek Jarliński. Lekarz przyjmuje pacjentów w gabinecie Aestetica Chirurgia Plastyczna, gdzie przedstawia możliwe sposoby pozbycia się kłopotliwej tkanki tłuszczowej. Dr Jarliński proponuje pacjentom klasyczną liposukcję brzucha, bioder lub ud. Lekarz uczestniczył w I Polskim Kursie Chirurgii Estetycznej.

Klinika Chirurgii Plastycznej Henryk Knakiewicz oferuje takie zabiegi jak liposukcja klasyczna brzucha. Odsysanie nadmiaru tkanki tłuszczowej brzucha można połączyć z plastyką powłok brzusznych, tzw. abdominoplastyka, która pozwala na pozbycie się obwisłej skóry. Chirurgiczne zabiegi modelujące ciało wykonywane są tu przez chirurga plastycznego dr Henryka Knakiewicza, który zajmuje się też modelowaniem ciała preparatem Macrolane i tkanek miękkich twarzy preparatem Aquamid.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu jest możliwa również w Klinice Wiatroszak ESTmedica. Popularnym tu zabiegiem stała się liposukcja infradźwiękowa N.I.L, usuwająca lokalny nadmiar tłuszczu i jednocześnie wygładzająca nieestetyczny cellulit. Pracuje tu dr Marcin Waitroszak, uczestnik kursu pt. "Dermastabilon. Niechirurgiczne metody redukcji tkanki tłuszczowej roztworem fosfatydylocholiny. Wskazanie kliniczne, techniki aplikacji, postępowanie po zabiegu". Lekarz przeprowadza też zabieg lipolizy podbródka, którym można zredukować tłuszcz dający efekt drugiej brody.

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej we Wrocławiu oferuje tradycyjne odsysanie tłuszczu. Pracuje tu chirurg plastyczny dr Jakub Kratochwil - recenzent polskich publikacji medycznych dla czasopisma Plastic Reconstructive Surgery. Lekarz oferuje zabiegi łączone, np. liposukcja - odsysanie tkanki tłuszczowej z podbródka z jednoczesnym liftingiem, mini plastyka brzucha z odsysaniem tkanki tłuszczowej z boków, odsysanie tkanki tłuszczowej z zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni ud. 

Cena odsysania tkanki tłuszczowej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Cena odsysania tkanki tłuszczowej za granicą jest o wiele wyższa niż w Polsce. Liposukcja w Wielkiej Brytanii to kosztowny zabieg, kilkukrotnie droższy niż we wrocławskich klinikach chirurgii plastycznej. Pacjenci angielskiej kliniki The Private Clinic na Harley Street mogą zapłacić za liposukcję Vaser Lipo nawet 15 000 zł, klasyczne odsysanie tłuszczu jest jeszcze droższe. Ze względu na niskie ceny zabiegów chirurgii plastycznej w Polsce, kliniki chirurgiczne oblegane są przez turystów medycznych z Wielkiej Brytanii, którzy chętnie zwiedzają nasze zakątki. We Wrocławiu można zobaczyć Panoramę Rynku Starego Miasta z wieży Bazyliki św. Elżbiety. Popularnością cieszy się też Wrocławska Fontanna Multimedialna, którą warto obejrzeć w godzinach wieczornych ze względu na oryginalne oświetlenie. Na uwagę zasługuje też Ostrów Tumski, charakteryzujący się zabytkową zabudową.

 

 
 
 

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska