Liposukcja pośladków Częstochowa

Synonimy: odsysanie tłuszczu z pośladków

Filtruj wyniki

Liposukcja pośladków Częstochowa - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Suliga Sala operacyjna w Centrum Medyczne Suliga

Zabieg liposukcji pośladków polecany jest szczególnie osobom, zmagającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ich okolicach, u których dieta i ćwiczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Należy pamiętać, że zabieg liposukcji nie powinien być traktowany jako alternatywa dla procesu odchudzania. W celu osiągnięcia pełnych efektów pacjenci powinni prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia.

Usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji w Częstochowie

W Częstochowie na zabieg liposukcji pośladków udać się można do Gabinetu Kosmetologii Estetycznej LAZURYT. W placówce przeprowadzana jest liposukcja ultradźwiękowa, w trakcie której komórki tłuszczowe rozbijane są poprzez ultradźwięki. Dla osiągnięcia pełnych efektów, zaleca się wykonanie około 6 – 8 zabiegów. Za pomocą liposukcji ultradźwiękowej złogi tłuszczu usuwane są także z bioder, brzucha i ud. Redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc takich, jak pośladki, możliwa jest również dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej (ampułkami Dermaheal LL).

Liposukcja pośladków możliwa jest również do przeprowadzenia w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed. W placówce tłuszcz z okolic pośladków usuwany jest za pomocą liposukcji infradźwiękowej N.I.L, która uznawana jest za jedną z najbardziej bezpiecznych i skutecznych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Do zabiegu stosowany jest jeden z najnowszych systemów liposukcji N.I.L – Eva SP6, który wyposażony jest w wysoce zaawansowaną technologiczną głowicę LIPOMATIC 4. Procedura nie uszkadza odessanej tkanki tłuszczowej, co umożliwia jej ponowne wszczepienie w pożądane miejsce. Zabieg wykonywany jest także na takich obszarach, jak brzuch, talia, biodra, uda i łydki, a także okolice kolan, ramiona, wzgórek łonowy oraz podbródek. Oferta ośrodka obejmuje również zabieg lipolizy iniekcyjnej, który również umożliwia eliminację miejscowo nagromadzonego tłuszczu z pośladków.

W swojej ofercie liposukcję pośladków w Żarkach Letnisko (37 kilometrów od Częstochowy) ma lek. med. Sławomir Karoń, specjalista chirurg ogólny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuje się m.in. w zbiegach liposukcji, a procedurę redukcji tkanki tłuszczowej pośladków wykonuje przy pomocy urządzenia Body Jet firmy Human Med, które wykorzystuje do wypłukania komórek tłuszczowych strumień wodny WAL (Water-jet Assisted Liposuction). Liposukcja Body Jet skraca okres rekonwalescencji do minimum (powrót do codziennej aktywności następuję już po kilku dniach). Zabieg przeprowadza w znieczuleniu miejscowym.

Cena usunięcia zbędnej tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji w Częstochowie i w San Diego

Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga

W Częstochowie za zabieg liposukcji pośladków zapłacić trzeba około 2 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Pacific Lipo w San Diego (w USA) jej cena wynosi 3 000 dolarów amerykańskich, czyli ponad 11 000 złotych.

Liposukcja pośladków - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 1 500 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 8 000 zł
 • Toruń od 6 000 zł do 9 000 zł
 • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
 • Kielce od 5 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja pośladków w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska